Zmysel zivota

Magy

hviezdicko, perla, zewa... tak akosi. ludia nasilu hladaju zmysel a pritom sa zabudaju tesit z malickosti... vychod slnka, vona lesa, detsky smiech... ako sa hovori, ze kto si nevazi ani mala, vela si nezasluzi, tak aj v tomto. nauc sa vnimat malickosti, tesit sa z nich a povysit ich na velke veci a najdes aj zmysel zivota.

lady fuck

kup si knihu dorian gray.... hned zistiš aky je zmysel života :P momentalne ju čitam a mne pomali ale isto meni nazor na svet

lost

shy

"

Život je pes......ale pes je najlepší priatel človeka :O
"

tak toto je najlepsia logika o zivote aku som kedy videl :D

mrtva
zmysel zivota je hladat zmysel zivota :) a skor ci neskor ho najdes :)
potom take drobnosti ako "zmysel zivota je rodina, praca, sport, zvierata, atd, hobby, atd.." budu malickost oproti tomu co najdes :)

aky zmysel by mal zivot, ak by si hned vsetko vedela ?

ane mona

ja uz zmysel zivota nehladam. chcela som si ho aspon uzit, ale cim dalej tym viac zistujem, ze to nejde. prisla som o najlepsiu kamosku, neviem nadviazat normalne vztahy s ludmi, nemam ziadnu blizku osobu.. a samemu cloveku je na svete tazko. nemam vsak odvahu si nan siahnut. tak pomaly prezivam

anonym777

Ja som na to podobne,beriem antidepresiva ktore mi aj zabrali,ale pribudajuce rozne problemy najma finančné,zdravy a rozum a ine veci aj tak hovoria že život je vlastne o ničom

zewa

Nezite pre zmysel zivota. Pretoze ziadny zmysel nie je. Zite pre tuto chvilu. A ci ta chvila bude spocivat vo fnukani, ci usmeve je na kazdom z nas. Ak mas takyto silny stav dlhsiu dobu, zajdi za psychiatrom, mozno najdete spolocnu rec.