Som zalubena?

Príspevok v téme: Som zalubena?
ka3na

Ahojte mam vyse 3 rocny vztah priatela milujem, ale uz to nie je ta vasen ako na zaciatku ked sa mi rozbuchalo srdce a pri jeho dotyku som mala zimomriavky...a teraz to o co ide...spoznala som jedneho chalana je slobodny a myslim, ze sa mi paci..je to opak mojho priatela, dost casto na neho myslim, citim medzi nami silnu chemiu a naposledy ked som ho videla rozbuchalo sa mi srdce :D velmi ma pritahuje...nwm ci je to laska resp zalubenost alebo ide len o to ze moj vztah uz nie je taky ako na zaciatku a on je novy neokukany :D zazili ste nieco take podobne? ako to nakoniec dopadlo?

xxxxxxxxxxxx

pod dospelostou nemyslim dosiahnutie 18 rokov... clovek moze mat 18 a pritom mat detske zmyslanie... a ze to nieje otazka dospelosti? hm.. tak ked to vezmes tak ked si predstavim 14 rocne deti ako maju spolu vztah tak to vlastne je aky vztah drzanie zu ruky? hm to vztah nieje... mozem sa ta opytat co si pre tvoj vztah zatial urobila? co si urobila pre tvojho partnera? co je podla teba laska? vies ked len buchanie srdca a zimomriavky tak to bezne mavam pri dobrej hudbe...

ka3na

vdaka za skutocny nazor, neberiem ti ho, len uplne s nim nesuhlasim, nemyslim ze vztah je otazkou veku ci dospelosti

xxxxxxxxxxxx

to si stastna to je mile...ale dam ti inu radu, najprv dospej a potom maj vztah... to co prezivas je len hranie sa na dospelu a na vazny vztah.. zimomriavky a rozbuchane srdce este neznamena milovat ci lubit...

ka3na

:D ok flegma :D si celkom vtipna aj ked to asi nebol tvoj zamer:D vdaka za tvoje komentare, ale uz nepis kedze si dost vedla co sa mna tyka :)

xxxxxxxxxxxx

:-D este ze mi padol net a neposlalo moju "radu" by si len videla kto sa znervoznuje...ale uz mi taketo temy za to nestojja..

flegma

a kto sa rozculuje? ja vykricnik nepouzila, na rozdiel od teba... ale tak ok, zrejme ta tak strasne pritahuje, takze tuzis si s nim len kukat z oci do oci pri mesacnom splne...

ka3na

jasne, ze si uvedomujem, ze aj vztah s tym druhym by mi zovsednel...mne len ide skor o to, ze zacinam pochybovat, ci naozaj priatela milujem ked citim nieco take k niekomu inemu...viem, ze mi nepoviete co citim, len som chcela pocut, ze to nic neznamena a lubim ho nadalej, ze take nieco je normalne a stalo sa to aj vam ...nic viac