Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oplatit neveru neverou - co myslite?

sexicek

Je tu jedno riesenie :

Podmienkou je, ze obaja chcete vychovavat svoje deti v spolocnej rodine. Nutnym predpokladom je, ze obaja budete vychove svojich deti a starostlivosti o domacnost venovat priblizne rovnaky cas, usilie a prostriedky.

Ak nie ste ochotny sa dohodnut na predpoklade, radsej sa s nim rozved alebo mu neveru toleruj a neoplacaj - toto rozhodnutie zalezi od Teba, od Tvojho rebricka hodnot.

Ak ste ochotny sa dohodnut na predpoklade o chode rodiny, mozte sa dohodnut o vzajomnej tolerancii priatelov a milencov. Budete zit sice intimne oddeleny ale nadalej budete drzat funkcnu rodinu a vychova a starostlivost deti nebude postihnuta, co je zakladna uloha.

A takto mozte byt obaja stastni. Tak teda zakladom uspechu je dohodnut si pravidla a dodrziavat ich navzajom !

Mrska Silvuska

...neulavi...
pises, ze niekto musi byt aj s detmi. To snad mate doma podelene, nie? Ci co sa tyka deti, fungujes len ty? Ak ano, skus toto zmenit (pokial to samozrejme nie su kojené deti:-). T.j. starostlivost o deti aj ty aj manzel, tym ti vznikne cas pre seba, a je na tebe, ako ho vyuzijes. A pokial by tento modul bol v reale "vykonatelny" (vzhladom na vek deticiek a /ne/schopnost manzela sa postarat), ty by si si nasla cas pre seba a svoje aktivity, aj manzel by otvoril oci, mozno by pocitil stipku neistoty, preco taka zmena...
Vies, nejde o to, ci s tou druhou spi alebo nie, ale ze s nou travi cas, ktory by mohol s tebou (aj s detmi), a to ani nemusite mat uplne rovnake zaujmy...nevadi ti teraz, ked si na to prisla, ze ty si vlastne ta druha?
nepis o tom, co deti. pretoze uz som tu citala spravny nazor, radsej nech ziju deti s rodicom, ktory je v pohode (minimalne navonok), ako v rodine, kde panuje nedovera, uzkost, chlad, pretvarka. Deticky su vnimave viac, nez si vieme predstavit. Nepovedia ti ale nahlas nic (mozno tie starsie), no do hlavky a do srdca im nevidis.
Vezmi pero a papier, napis si pre a proti ohladom vasho vztahu, a pokial prevazi proti, nechaj kludne do papiera nazriet aj manzela...s tym, ze teraz sa TY rozhodnes, co dalej...a uvidis reakciu...
drzim palce

RNG

Nebudes ani prva, ani posledna, ktora pre zodpovednost k detom znasa neveru manzela a drzi po kope rodinu, aspon na vonok.
V zivote to nie je vzdy len idealnePreto je velmi dolezite si vyberat spravneho partnera a nenahlit sa v hormonalnom osiali "lasky" do manzelstva.
Viem , tebe to uz nepomoze, ale mozno druhe sa poucia.

klavesnica

je tazke radit, lebo pokym clovek nezazije identicku situaciu, tak vlastne ani nevie, ako by sa on zachoval. a take reci, ze ja by som nezila s nevernym chlapom, to moze povedat ten, co sa este do takej situacie nedostal. lebo ak su deti a pre cloveka ma jeho rodina hlboky vyznam, potom nie je jednoduche vsetko hodit za hlavu. takmer kazda nevera ak je odhalena otrasie manzelstvom.

RNG

Taka "laska" ktora je zalozena len na sexe a nerespektuje moralne pravidla je len , ako to popisal jeden z vyzmanych Slovenskych basnikov, sukromne, ako
"honba za kuskom chlpateho masa".
Mnohe veci sa nedaju len tak "skusat" bez permanentnych nasledkov.
To si mozes tiez vpalit gulku do hlavy, aby si zistil, ake je to byt mrtvy a mat zo vsetkeho pokoj, vsakze....

Joo

pre mna by to bolo obrovske ponizenie spavat ci zit v jednej domacnosti s clovekom, ktory ma klame s inou zenou ..... pomstou by som to neriesila, ale urcite viem ,ze by som ho opustila aj keby ma to stalo cokolvek ,nenecham so sebou zametat niekym nerozhodnym ,kto si nevazi to najvzacnejsie + rodinu

orol

Nie, nerob to a to ani vtedy AK AK S ŇOU SPAL, ČI NESPAL !! Neskôr by si zaplatila za to "pokutu", veĺkú pokutu ! Ak teraz nevieš, o čom píšem a napriek tomu to urobíš, za pár rokov, resp. kratší čas si spomenieš na moju výstrahu.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oplatit neveru neverou - co myslite? - Fórum - ZDRAVIE.sk