Bolesť ušného lalôčka

Príspevok v téme: Bolesť ušného lalôčka
Nakraa:DDDDD

Bolí ma ušný lalôčok na pravej strane asi od náušníc. Pomôže ak nebudem nosiť náušnice alebo existujú aj nejaké krémy, maste, gély, kapsule, lieky, tabletky - čokoľvek keď aj drahé, kúpim si to lebo ma to veľmi strašne véeeľmi ma to bolí aj teraz mi to ťahá to uško tak, ako keby som tam mala kilo zeleza - a mam tam len male zlate kruhy. (Ozaj maličké). Ďakujem a budem vďačná za každú radu...

Ailise

No ja nemôžem nosiť náušnice, pretože to sa mi uši okamžite po pár hodinách zapália. To som už skúšala kedysi viac krát. Ale tak viem že niekomu to nerobí žiadne problémy, tak potom v pohode. Len tým, že ja to nijako nevyužívam a i tak sa mi to zapálilo či čo, tak len to ma štve.

Nakra:DDDDDD

Nie sú to hlúpe dierky, možno raz budeš nosiť náušnice...:) je to super, smozrjeeme, ze zajdi aj k tej kozneej ale aj tak, k lekrake * k usnemu a tak :DD
takze modli sa, to ta prejdeale j j by som uvitala rdu, boli ma to dva dni xDD xdD xD

Ailise

Ja mám odmalička v ušiach dierky, ale náušnice som nikdy nenosila, bo sa mi z toho zapaľovali uši. Napriek tomu ma teraz tiež začal bolieť pravý lalôčik a to som tam náušnicu mala naposledy ešte pred niekoľkými rokmi na stužkovej. Takže fakt to ani nemusí byť z náušníc, stačí aj tá dierka aby vznikol zápal. Ja plánujem ísť ku kožnej, lebo bolí ma to už asi mesiac a vôbec to neprechádza. Hlúpe dierky, aj tak sú mi na nič. Ale maste som žiadne neskúšala, tak ak niekto poradí, budem len rada.