Zničené vlasy po trvalej

vlasana

hm,ja mam kratsie vlasy kt,mi velmi rychlo mastneju a na 2den po zmyti su hrozne bez objemu takze zvazujem nejaku objemovu trvalu tiez,je to vhodne aj na kratsie vlasy?pytam sa tych,co su spokojne :)

kyblik

aj ja mam trvalu:) ale OBJEMOVU, tkaze ziadne kucierky, vlnky ani nic podobne:) a som nadmiestu spokojna...
normalne mam na hlave 4 jemne vlasy a nikdy som nemohla mat rozpustene a teraz ich mam 6 a uzivam si konecne rozpustene vlasy:)
a ano trochu mi ich znicilo ale uz sa regeneruju a dostavaju do povodnej formy, od trvalej je uz rok a pol a stale drzi:)

denisa

Ja si trvalu davam robit kazde 2 roky. Vobec mi to neznicilo vlasy, lebo bola kvalitne spravena.O vlasy sa treba nasledne starat,ale kvalitne spravena trvala je super.

carmen5

Ja som zasadne proti trvalej ...
Je to staromodne , a jediny kto si roboi trvalu su stare baby , aby nieco na tej hlave maly . Neze to nici vlasy , to sa po trvalej mozes rovno ostrihat , takysto tie americke copiky s gulickami na konci , ci ako ...tiez vlasy dole

lilotka

Ako možu letieť kučeravé, alebo rovné vlasy? Je jedno, čo letí. Keď to niekomu nesvečí, tak to predsa nebude tak nosiť len preto, že to letí. Ja mám kučeravé vlasy a či to letí, alebo nie, nosím ich stále. Nebudem si ich len kvoli móde ničiť žehličkou.

inuška 31

Ja som mala 2xtrvalu, a povedala som už nikdy.Moje vlasy boli tak zničené, no hrôza.Bolo to dávnejšie, keď leteli kučery.Mám pocit, že teraz letia rovné, preč s trvalou.

anjelik33

ahoj.vieš čo ja som si tiež dala trvalú a vyzerala som ako strašidlo.nielenže som mala na hlave kučier až privela ale vlasy boli strašne zničené...no hrôza.bo predtým som mala krásne zdravé no nie príliš husté,ale ani typicky rovné skôr jemné vlnky. odporúčala by som ti kúpiť si šampón Matrix dostať ho v kaderníctvach(výlučne len tam) a dávať si zábaly s kondicionérom zo zelenej rady.asi na 15 minút zabalíš do nejakej igelitovej čiapky alebo podobne a na to ešte suchý uterák.no a samozrejme to bude chcieť trošku aspoň špičky vlasov zostrihať.