Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevládzem chodiť

Príspevok v téme: Nevládzem chodiť
Samo89

Ahojte,som mladý chalan 23 ročný a trápia ma bolesti kĺbov. Pred dvoma mesiacmi sa mi podarilo zohnať brigádu, lenže dovtedy som bol skôr sedavý typ chalana ale tátoa práca bola fyzická. Neustále som bol nohách, niekedy aj 16 hodín denne, keď potrebovali výpomoc musel som ostať dlhšie a tiež som sa nevyhol dlhému čupeniu a pod. Odkedy som začal nebol žiadny problém, ale asi už dva týždne alebo aj viac ma trápia strašné bolesti v kolenách. Nedokážem už ani chodiť, preto ma vyhodili. Myslím, že to bolo tou záťažou a neviem, čo s tým (často som chodil s ťažkými vecami aj po schodoch). Doktor mi dal iba nejaké lieky, ktoré absolútne nezaberajú a mám pocit, že sa to vôbec nezlepšuje. Dá sa to ešte do poriadku? Poznáte aspoň nejaké cviky alebo prípravky ktoré by ma vrátili do pohody? Prosím poradte mi niečo už neviem čo s tým. Som z toho naozaj zúfalý.

Ivka 1

Samo nadmerná fyzická záťaž môže poškodiť kĺby , potrebuješ odpočinok, snáď sa to dá do poriadku. V budúcnosti by sa však mal vyvarovať nadmernej fyzickej aktivity zaťažujúcej kĺby. Bolo by dobré vyhľadať pomoc maséra. Ťažkosti s chôdzou možu úzko súvisieť s chrbticou. Ja by som začala tam - možno máš zablokovaný stavec a to spôsobuje vystreľovanie bolesti do nôh. Užívaním tabletiek od bolesti nič nevyriešiš iba si zbytočne zaťažíš pečeň.
Na veľmi rýchle uvoľnenie svalstva nôh a aj chrbtice od bolesti je účinný aloe hrejivý krém, ten môžem odporúčiť z vlastných skúsenosti.

mate59

nechaj si namasirovat nohy od členkov smerom ku kolenám,vylož si ich vyššie,použi fastumgel, ibalgin a niečo podobné, to prejde po pár dňoch,si sa precenil, lebo si nebol asi naučený dlhšie stát a na zátaž.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevládzem chodiť - Fórum - ZDRAVIE.sk