Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posilnenie imunity u detí

Mamina Misa

Moj 10 rocny syn byval casto chory, skusali sme vsetko. Prirodne pripravky, zeleninu, ovocie, samozrejem aktivity vonku, ale nic nepomohlo. Bol stale chory, potom sme mu skusili dat wobenzym a ten mu pomohol. Teraz uzivame wobenzym cela rodina

mama Kika

Ja dávam synčekovi, čo má 5 rôčkov sirup Imunno Akut, ktorý obsahuje bazu čiernu. Ten mu pomohol posilnit imunitu. Teraz je z neho zdravé s šťastné dieťa :)

Lenuska 41

skúste cordyceps of immunityassist.sk , vrelo odporúčam. Dávam deťom od troch rokov a sme veľmi spokojný.
Lenka

Majca68

Ja som tiez davala svojej dcerke wobenzym a pomohol jej. Predtym sme skusali vela inych sposobov ako posilnit imunitu, dcerka bola casto chora, ale az wobac pomohol

sam

ja mam overene prirodne probiotika vita biosa, su v tekutej forme , pridavam ich do cajiku, je to vytazok z bylin, kupujem ich z vitarian.sk

Klaria

Na posilnenie imunity je veľa metód. Neviem či stačia vitamíny. My sme boli celá rodina viac rokov v starostlivosti Dr. Albertovej z Bratislavy a pamätám sa dobre, že aj moj mladší brat mával zo školy infekcie a potom absolvoval u nej liečbu a zmizlo to. Aj exzému sa zbavil. A chrípky sa nás doteraz nedržia. Ale Albertová tuším už nepracuje aspoň to tu viac ľudí spomínalo. Ale naisto neviem. Nájsť niekoho takého kto sa vyzná a dá dieťa do poriadku komplet.

gastanko2016

syn bol v poslednom období často chorý, tak som mu kúpila v lekárni imunoglukan sirup a dávam mu aj denne cebion a vitamín D.

zuzulko

bioinformačné bylinné preparáty baktevir, alebo vironal majú účinky preventívne, ale aj liečivé plus audiron a first do krku, nosa a uší Prepojenosť, preto treba všade/. nutra bona a revitín na posilňovanie imunity a podporu bunkových systémov.sú to čisté bylinné preparáty bez vedlajších účinkov. dbať na pravidelné vyprázdňovania a dobrý pitný režim nepodávať nápoje umelo farbené a sladené, využiť pramene z prírody - taká voda prinesená aj domov v sklenných nádobách podporuje energetický potencionál buniek

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posilnenie imunity u detí - Fórum - ZDRAVIE.sk