Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svrbi ma vaginaa

bruno12345

keira si mala sex bez kondomu a teraz ta svrbi vagina? vies co uz davnejsie som cital casopis eva a tam bolo nieco taketo iste a vies co si alergicka na spermie ano na toto existuje alergia.Liecenie bud budes casto sexovat aby si na to telo zvyklo alebo uz povedany kondom

muc

Miško Ty zasnes nad komentarmi, ja nad tvojou gramatikou. co je vacsia hamba? mat hlupy komentar, alebo byt duty z pravopisu?

Miško

Boze tupci nestraste ju, pravdepodobne to bude len obycajna mykoza, su na to capiky ktore sa aplykuju vnutorne pokial je to rozsirene dovnutra, a popritom pouzivas canesten na potieranie pyskou a okolia, myslim 2 - 3 tyzdne a mala by si byt uplne fit, u chalanov to prebieha podobne len sa pouziva cisto iba mast,... Ludia zasnem nad niektorymi vasimi komentami, nechapem ako mozete byt taky tupy... s laskou Miško

datelinka

qwertica, ak pocitujes svrbenie a mas opuchnute vonkajsie rodidla, tak mas najskor kandidozu, skus si kupit canesten a tiez nejake probiotika. alebo si rovno pytaj v lekarni nieco na mykozu.

cechovam

zalezi kde mas tie pupaciky ci vnutri v posve alebo zvonku ak je to vnutri nepomoze ti nic len gynekolog ak je to zvonka tak to treba natriet betadine roztok alebo mast ak to nepomoze tak gynekolog urcite pomoze

janka24

to bude tým, že si sa bud pri holeni zle holila,alebo si sa zle nakremovala po-ak si sa nakremovala. Daj si nejaký na to nejaký krem alebo studenu vodu-ak to máš už červene a neškrab si to.

qwertica

Dobrý, mám taky problem... mala som menzes a trochu som sa tam oholila...uz rok poucivam tie iste vlozky ale teraz som si kupila inu znacku...menzes mi skoncil a teraz ma neskutocne svrbi...mam tam take malinke biele bodecky a som asi aj trochu opuchnuta...na gyndu nejdem ani za nic... bola by som vam vdacna kebyze mi pooradite nieku dobru mast dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svrbi ma vaginaa - Fórum - ZDRAVIE.sk