Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Starostlivosť o vlasy

Príspevok v téme: Starostlivosť o vlasy
Emma09

Mala som vlasy dlhé asi do polovice chrbta, no dosť zničené, konce sa mi štiepili a lámali. Aj preto som asi mala pocit že mi vlasy vôbec nerastú.
Dnes som bola u kaderničky, dosť mi ich skrátila, čo ma veľmi mrzí ale bolo to potrebné.
Chcem sa vás teraz opýtať čo pomáha na rast vlasov a ako sa mám o nich starať aby sa mi zas nelámali.
Zvyknem si vlasy žehliť ale len 1-2x za týždeň a používam aj ochranné mlieko loreal. Po umytí vždy používam balzam.

Suzi 1212

Ahoj, vlasy treba aktívne vyživovať a ochraňovať pred tepelným zásahom, ja používam Elixír pre regeneráciu vlasu od Kardashian Beauty, stačí maličké množstva v trieť do vlasov a sú uplne iné. Taktiež používam krém Blow Dry, ktorý mi vlasy ochráni pred žehlením a fénovaním. Objednala som na www.mvcosmetics.sk , cenovo si myslím, že je to znesiteľné, pretože je to naozaj kvalita a vydrží dlho, keďže sa nanáša fakt malé množstvo.

majus_p258963

kup si nejake vitaminy, zinok a horcik su na vlasy dobre, zvaz tiez pouzitie samponu, najlepsi je nejaky bez umelych silikonov a konceky si potieraj olejcekmi. na tomto blogu sa vela pise o starostlivosti o vlasy, snad ti pomoze vypadavanievlasov.net

zuzi74

nezehlit, nefenovat horucim vzduchom, nekulmovat...vsetko horuce vlasy vysusuje a nici. Najlepsie vlasy umyvat vlaznou az studenou vodou. Dobry je zabal z arganoveho bio oleja.

nicolette

aha, no v každom prípade to stojí za vyskúšanie, na to, že je tam také množstvo tabletiek, tak to je myslím výhodná cena. až tak drahé to zas nie je, myslím si... ak to pomôže... :)

TinaM

Su to klasicke tablety/kapsuly, ktore zapijas-na vnutorne uzitie. Kupovavam si myslim najvacsie balenie 45+15 toboliek. Uziva sa jedna tobolka denne, zo zaciatku som si davala 2, na obale pisu, ze sa to moze. Toto balenie stoji priblizne 13 eur, zalezi aj od mesta a lekarne, v ktorej si to kupis.

nicolette

TinaM
áno, ja súhlasím taktiež s tebou, vlasy sú po tejto super vyživujúcej domáco-babskej kúre úplne super :) no a ten výživový doplnok čo užívaš, to je vo forme kapsúl alebo nejaký šampon? v akej cenovej kategorii sa pohybuje?

TinaM

Suhlasim s nicolette, aj ja pouzivam tento babsky recept, vlasy su potom hebkejsie a ziarivejsie. uzivam tiez vyzivovy doplnok Donna Hair-bezne dostat v lekarnach, a som s nim velmi spokojna. Ine znacky vyzivovych doplnkov na vlasy som neskusala, ale toto vidim na sebe a naozaj mam vlasky krajsie a zdravsie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Starostlivosť o vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk