Dostal čo chcel, teraz je v šoku.

Príspevok v téme: Dostal čo chcel, teraz je v šoku.
Odplata

Počas 17 rokov manželstva ma manžel stále provokoval aby som žiarlila. Vždy mal niečo so ženami, síce stále tvrdil, že so žiadnou z nich nespí, že sú to len priateľky, ale robil všetko tak, aby som si v skutočnosti myslela, že je v tom aj sex. Priznám sa, že niekedy som si to aj naozaj myslela a dosť som sa trápila. Vždy bola nejaká taká priateľka na jeden - dva roky, s ktorou chodil športovať, trávil s ňou víkendy v prírode a tak. Vyhováral sa na to, že on rád športuje a ja o to nemám záujem. Takže spolu plávali, bicyklovali, chodili na turistiku. Občas ma to riadne štvalo.
No a pred mesiacom som si povedala že dosť a urobila som to, čo som asi mala urobiť už dávno. Už dlhšie som sa úplne nevinne priatelila s rozvedeným kolegom. Pred mesiacom som s ním začala intímne žiť. Manžel sa to teraz dozvedel a zosypal sa. Je úplne nepríčetný. Môjmu bratovi, ktorý je jeho kamarát stále vyplakáva, že on mi nebol nikdy neverný, že ma len dráždil, že to boli všetko iba kamarátky a on má rád iba mňa. Vôbec mu nedošlo, že som za tie roky trpela, lebo mi nebolo jedno, že sa venuje iným ženám a nie mne. Teraz to všetko ľutuje a bije si hlavu o múr. Možno ma odsúdite, ale ja nemám vôbec výčitky svedomia. Mám pocit, že si to zaslúžil, že tie moje prebdené a preplakané noci, ktorých mu nebolo ľúto, mi k tomu dávajú nejaké právo. Ja viem, že manželstvo nemá vyzerať takto, ani som to nikdy takto neplánovala. Sama neviem, čo je to v mojom mužovi, prečo tak veľmi provokuje, či má komplexy alebo čo. Toto isté robil aj svojej priateľke s ktorou chodil tri roky ešte predo mnou. Tiež ju provokoval tým, že sa mu páči iná a že s ňou sa dobre cíti atď. A že je to len priateľka. Nie raz mi o tom hovorila už počas nášho manželstva, lebo sme sa spriatelili. On skrátka potrebuje na seba upozorňovať a robiť zo seba chlapa, o ktorého sa všetky trhajú. Nestačí mu normálny harmonický vzťah, vždy musí vyrábať nejaké umelé vzrúšo.
Tak teraz má vzrúšo aké asi nečakal, ale myslím, že nič iné si nezaslúžil.

asitak

no nech len je v soku, ja by som ho poslala do prdele navzdy. staci ze ta provokoval vobec nevadi ci s niekym spal alebo nie. sak toto je taky psychoteror, to je este hnusnejsie jak keby mal milenky. tak mu treba debilovi.

ciernovlasa1

nehenvaj sa,ale urobila si podla mna svinstvo.
Tvj manzel ti daval len podnety na ziarlivost,k ti tot ak velmi vadilo obcasne,mala si to spravit tiez,ty si si mala vyrazit v noci aebo hocikedy s nejakym kamosom,nahodena sexy...a uz tu je riziko predstavivosti a ziarlivosti. A ty si co urobila?PODVIEDLA SVOJHO MANZELA! neuznavam taketo zenske,v zivote by som to neurobila...proste NEMAM SLOV.Nehnevaj sa,len moj nazor...ta logika,0 bodov u mna

vinea

Odplata....písala si, že jeho nemrzeli tie preplakané noci atd, čo si kvôli nemu a tým druhým ženám za tie všetky roky prežila a trápila sa

Môžem sa Ťa spýtať - či si mu to na rovinu hneď, ako to začal robiť...povedala? Proste, či si mu povedala, že s takýmto jeho správaním nesúhlasíš a nemieniš ho akceptovať? Proste či si mu jasne stručne povedala otvorene svoj názor na jeho správanie a že si to neželáš??

opica

dostal, co hladal..spraval sa k tebe ako magor, a aj ked nespal, co sa mi zd acudne, ze chodi s kamaratkami kade tade a nie so zenou, proste tomu az tak neverim, tak u treba..ine povedat neviem, ale takeho chlapa by som asi nechcela...

ale fakt, zasluzil si to..a ja by som si asi rozmyslela zotrvanie v takom zvazku

Sejla

Carie práveže nie stredoveké, však v stredoveku museli ženy držať hubu a krok. Nehovorím, ten chlap - ak bol taký, ako ho opisuje - je chrapúň, ale že si to žena v tomto storočí nechá, tak to nechápem. A vraj to robia z lásky. Veľké gulové, to robia, lebo nemajú dostatok odvahy a sebavedomia, boja sa prejaviť a čakajú na spasenie.