Dostal čo chcel, teraz je v šoku.

Príspevok v téme: Dostal čo chcel, teraz je v šoku.
Odplata

Počas 17 rokov manželstva ma manžel stále provokoval aby som žiarlila. Vždy mal niečo so ženami, síce stále tvrdil, že so žiadnou z nich nespí, že sú to len priateľky, ale robil všetko tak, aby som si v skutočnosti myslela, že je v tom aj sex. Priznám sa, že niekedy som si to aj naozaj myslela a dosť som sa trápila. Vždy bola nejaká taká priateľka na jeden - dva roky, s ktorou chodil športovať, trávil s ňou víkendy v prírode a tak. Vyhováral sa na to, že on rád športuje a ja o to nemám záujem. Takže spolu plávali, bicyklovali, chodili na turistiku. Občas ma to riadne štvalo.
No a pred mesiacom som si povedala že dosť a urobila som to, čo som asi mala urobiť už dávno. Už dlhšie som sa úplne nevinne priatelila s rozvedeným kolegom. Pred mesiacom som s ním začala intímne žiť. Manžel sa to teraz dozvedel a zosypal sa. Je úplne nepríčetný. Môjmu bratovi, ktorý je jeho kamarát stále vyplakáva, že on mi nebol nikdy neverný, že ma len dráždil, že to boli všetko iba kamarátky a on má rád iba mňa. Vôbec mu nedošlo, že som za tie roky trpela, lebo mi nebolo jedno, že sa venuje iným ženám a nie mne. Teraz to všetko ľutuje a bije si hlavu o múr. Možno ma odsúdite, ale ja nemám vôbec výčitky svedomia. Mám pocit, že si to zaslúžil, že tie moje prebdené a preplakané noci, ktorých mu nebolo ľúto, mi k tomu dávajú nejaké právo. Ja viem, že manželstvo nemá vyzerať takto, ani som to nikdy takto neplánovala. Sama neviem, čo je to v mojom mužovi, prečo tak veľmi provokuje, či má komplexy alebo čo. Toto isté robil aj svojej priateľke s ktorou chodil tri roky ešte predo mnou. Tiež ju provokoval tým, že sa mu páči iná a že s ňou sa dobre cíti atď. A že je to len priateľka. Nie raz mi o tom hovorila už počas nášho manželstva, lebo sme sa spriatelili. On skrátka potrebuje na seba upozorňovať a robiť zo seba chlapa, o ktorého sa všetky trhajú. Nestačí mu normálny harmonický vzťah, vždy musí vyrábať nejaké umelé vzrúšo.
Tak teraz má vzrúšo aké asi nečakal, ale myslím, že nič iné si nezaslúžil.

zakusok

:DDDD
Tak chlapec :D
To je taky s tych skupin co drazdia-stuchaju a ked sa niekto dotkne ich
tak rumazgaju ako male deti
Prajem ti vela stastia.

Carie

No poniektore zeny tu maju stale take stredoveke nazory na manzelstvo a neveru. Muz podvadza, to je ok. Ale ak zena podvadza, to je nieco strasne, bude za to pykat, raz sa jej to vrati a prajeme jej len zle. Odplata zi si svoj zivot a nezaoberaj sa takymito ludmi.

xxy

je trochu smutne ake mate manzelstvo, ale sam si to zasluzil.. asi je dost natvrdnuty, ked si mysli, ze to moze robit 17 rokov bez toho, aby si mu to odplatila. ale mala si sa od neho zdekovat veru skor.

sweater*

este doplnim v zianom pripade neobhajujem tvojho muza, z toho co pises to vyzera ze to je chudak co sa snazi si honcovat ego nato ze ta ponizuje, bolo by treba si to vypocut cele aj s jeho strany aby to bolo objektivne ale to je fuk. chcem podotknut naco si to cele znasala, co ta ma co portner alebo partnerka ponizovat, clovek ktory ta lubi ta lubi celeho aky si a v ziadnom pripade sa nesnazi toho druheho zhadzovat. povedz mi naco si to cele tie roky trpela, ja to fakt nechapem..

sweater*

ked vies zee si urobila dobre tak naco to sem pises, suhlas ci pochvalenie zato ti da asi malo kto, hlavne nepochopim tie tvoje ze musela som znasat, musela som trpiet, musela si prd, vybrala si si co si si vybrala, to je cele a teraz sa hras na strasnu drsniacku ako si to vyriesila a este ta ani svedomie netrapi... co ti branilo sa rozviest, ked si nebola uz davno stastna s nim? nechapem...

elyxia

Veľmi dobre si spravila :) držím palce aby si bola aj ty šťastná a kto chce kam pomôžme mu tam , normálne sa teším ako dostal čo mu patrí

Sejla

Bože chlapi sú ako deti... skúšajú, pokial môžu zájsť. Akých si ich vychováte, takých máte... A potom im ešte stále robíte matrac, varíte, perete. No prečo by to nevyužili? Odplata si zo seba handru spravila sama. A jej muž v nej len primitívnym spôsobom chcel vzbudiť silnú ženu, ktorá sa ho nebojí a ktorú môže rešpektovať. Ale ona namiesto toho ticho sedela a tolerovala. Tak hladal inde. A nerozvádzať sa kvôli deťom? Tak to je dobrá kravina, deti tak či tak nemali šťastné detstvo, keď videli, ako je to doma. A z finančných dôvodov? Moja mama sa rozviedla s dvoma malými deťmi, po materskej, bez práce a skúseností a všetci sme to prežili.