Pluzgiere v hrdle

Príspevok v téme: Pluzgiere v hrdle
Rišo

dobrý chcel by som sa spýtať mal som zapal pluc dali mi antibiotika Dalacin vyliecil som sa potom som mal zapalene mandle dali mi Fromilit 500,tie sa mi tiez vyliecili neboli natom tak zle ale teraz ma bolí hrdlo a mam take ako keby pluzgiere v hrdle a občas mávam počas dna suchý kašeľ,nechapem uz ako sa stoho dostanem beriem aj septolete ale nič moc aj vitamin C,ešťe aj Zodac.. ajtak nič poradíte nejako už som chorý pomali 4 mesiace a strácam už chuť do života ...

Jessi_1111

Dobrý deň.

Okamžite utekaj k lekárovi a neseď tu pri fóre, nedávaj na radu druhých, prosím ťa, utekaj, žiadne vitmíny, dnes nič nejedz, nepi, neuži nič (čo musíš to hej ale ž iadne cečka a zodac) utekaj k doktorke okamžite krv, (moč možno alebo / a sono), ale hlavne nech ti dobre poprezerá hrdlo, pretože to môže byť aj rakovina lymfatických uzlín.

Dovidenia.

Rišo

no ved nejem sladkosti uz ani nic podobne zevraj to co mam je zadna nadcha ,nemam hjest sladkosti ani pit vodu taku co je ochutena len cistu som otom cital na nete tak uvidim co bude dalej

- mira

Zápal pľúc a následné problémy s hornými dýchacími cestami, to je dosť vážny prejav zaneseného dýchacieho systému. Pľúca sa zanášajú z mliečnych výrobkov, mäsa, vajec a bielej múky. Zápal vznikne ak k tomu pridáš sladkosti. Takto pokročilý stav sa odstraňuje dlhšie a je to dosť nepríjemné. Možné je to len vtedy, ak zastavíš príjem všetkého, čo ti dýchacie orgány zanáša hlienom a tukmi a nasadíš čistiacu stravu, ktorá obsahuje dostatok vlákniny a nie je kyselinotvorná.