Operácia očí

lantalia

Evidentne je to pre teba novinka. Podla mna je dobre ked je zaruka aj na nieco taketo myslim, ze aspon je potom clovek taky kludnejsi, spokojnejsi, nie? :)

Marila

Aj záruka na operáciu očí je. V podstate ide o to, že ak náhodou po operácii po niekoľkých rokoch by sa ti nejako zmenil zrak, že by si mala pocit, že sa ti zhoršil alebo čosi podobné, tak stačí zájsť na vyšetrenie kde ti zrak skontrolujú a ak sú tam nejaké zmeny a vedia s tým niečo urobiť tak ti tu operáciu urobia opäť

demza

To jestvuje niečo také ako záruka na operáciu očí? Záruka viem, že je keď si kupuješ nejaký tovar, nábytok niečo, ale aj pri niečom takomto môže byť???

lantalia

Cena zavisi aj od toho, ci chces na tu operaciu zaruku ak nie, tak ocakavaj nejako 800€ cca. Ak aj so zarukou, tak to bude viac, ale podla mna ta zaruka sa oplati dat, aspon ked nahodou sa nieco s ockami zmeni, tak to vedia riesit :)

demza

Ja som sa chcela len uistiť, či je to tak ozaj či sa na to môžem spoľahnúť, lebo vieš ako to je, čo doktor to iné fungovanie a potom mám z toho chaos :)

dinda12

ceny za operáciu očí sú aké?..koľko tak môžem očakávať?..mám sa aj tohto pri výbere kliniky nejako držať, alebo ceny mám z hlavy úplne vypustiť?..

jarica21

Keď vám to píšem, tak to tak je, veď mám s tou klinikou skúsenosti, keby som nemala, tak vám to nebudem písať, ja to odceňujem, že všetko vybavíš tam, že nemusíš sa naháňať kade tade len aby pred operáciou si absolvovala všetky vyšetrenia, konzultáciu a podobne, na tej klinike, čo som vám písala to všetko urobia, takže žiadne naháňačky po meste od jedného lekára k druhému ;)

demza

To ozaj spravia všetko na jednom mieste? Ja som sa rozhodovala, že by som na operáciu očí aj išla, ale keď som si predstavila koľko času a kam by som všade mala ísť tak ma to aj prešlo, tá chuť si to dať urobiť :/

lantalia

Nebudu, to je velka vyhoda tej kliniky, o ktorej ti pisala, ze fakt vsetko je pod jednou strechou, vsetko naraz tam vyriesis co potrebujes nemusis chodit z jedneho konca mesta na druhy koniec, zbytocne dlho niekde cakat a stracat cas ;)