Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cistenie pleti u kozmeticky

olivka30

pisala som si s tou pani Rak (v kontaktoch na tej stranke najdes)a hovorila ze vsetky salony s alpha-h su vyskolene na rovnakom principe, tak predpokladam ze aj tie ostatne budu fajn. ja ostanem verna tejto, lebo to mam aj z prace na skok:)vyskusaj a potom napis :)

olivka30

na dunajskej 39 - beauty centrum IB. ten salon je hned na rohu oproti stanku s kebabom. pracuje s kozmetikou alpha-h, pozri si stranku alpha-h a tam su vypisane vsetky salony - baby si chvalili ten na tomasikovej, ale to mam daleko tak som sla na dunajsku. plet po vycisteni vobec nebola cervena ani podrazdena, co som bezne chodila bodkovana od inej kozmeticky a hojilo sa mi to dva tri dni, teraz nehrozi. zobrala som tam minuly mesiac kolegynu a tiez bola spokojna.

ina prezyvka

ja som bola naposledy uz dost davno, asi pred rokom, stalo ma to 11 eur asi a zlepsenie som videla asi za take 3 mesiace, teda 3x som tam bola.. uz by som mohla znova zaskocit :)

olivka30

mna stoji hlbkove cistenie pleti 16,50 aj s trhanim obocka v BA, treba chodit pravidelne raz mesacne. vdaka tomuto foru som objavila super kozmeticku. predtym som chodila inde a teda spokojna som nebola. takze nie do kazdej kozmeticky sa oplati investovat. neviem odkial si ale asi len treba skusit a uvidis aky bude tvoj prvy dojem.

sipkova123

Ahoj, u kozmetičky som bola niekoľko krát. Cena závisí od toho kde si, teda mesto, alebo salón, lebo každý má iné ceny. No a hlavne čo všetko ti bude robiť. Mne keď robí hĺbkové čistenie, plus masáž a ešte aj úpravu obočia tak platím 10 euro. Ale keď som na tomto istom bez masáže bola ešte v bývalom bydlisku tak som za to dala 17 eur a to bolo dokonca 3 roky dozadu. Takže naozaj záleží na tom odkiaľ si a do akého salónu ideš. No a či sa to oplatí? Ja si myslím že áno, prvé dva dni po čistení budeš ako mimozemšťan, ale potom je to super, lenže toto čistenie treba opakovať raz za mesiac aby bolo účinné, lebo keď nepôjdeš znova tak sa ti pleť znova zhorší :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cistenie pleti u kozmeticky - Fórum - ZDRAVIE.sk