Volnosť?

Príspevok v téme: Volnosť?
mimaxxxxx

Ahojte, potrebujem počuť názor, či nedávam mužovi dostatok volnosti. Začal podnikať, máva rozne stretnutia, aj večerné. Mne sa to nepáči, pretože už som sa raz sklamala v nom, bola v tom iná žena. Skončil, to, odpustila som mu. Povedal, ze stretnutia bude mávať, či sa mi to bude páčiť alebo nie. U mna tá dovera stále nie je taká aká by mala byť. Nechcem sa ho vzdať, ale nechcem ani trpieť. Čo robím zle? Mám mu nechať volnosť akú potrebuje?

kafe

mimaxxx, ak partner raz podvedie, má sa snažiť ON, aby obnovil tú stratenú dôveru, ON má viac zapracovať na vzťahu, robiť ústupky.. nie naopak. Ale ako tu už bolo spomenuté, má ťa v paži.

mimaxxxxx

no vcera prisiel zo stretnutia, dohodli sme sa ze pride vtedy a vtedy, a samozrejme urcita hodina odbila, tak som mu volala ako je na tom, povedal ze nevie a zlozil mi telefon. Ja neviem, ci sa mam uz konecne od takého chlapa oslobodiť... nezvládam to psychicky...Povedal, ze nerobí nic zle. Je mi z toho nanič

Carie

mima tu je fakt tazko nieco radit. nedivim sa, ze sa ti to nepaci, ked je tam uz raz narusena dovera, tak to uz nikdy nebude take, ako pred tym. a tie vecerne obchodne stretnutia su tiez divne. keby obcas, ale furt? nieco sa ti na tom nezda a mne tiez nie. povie ti aspon kde bol, s kym sa stretol a ako to rokovanie prebiehalo? ak by si ta vazil a mal rad, tak sa ho to ani pytat nemusis, povie to sam. ak nema ciste svedomie a ty sa ho to spytas, najskor ti bude nadavat.

Joo

tak v tom pripade sa ospravedlnujem ,mozno som to len zle pochopila ...... ono to trosku tak vyznelo, aspon podla mna

Magy

Joo - jedna veta nadvazuje na druhu. ak mas problem s chapanim nadvaznosti viet jedna na druhu, ich vyznamov v jednotlivych odstavcoch ako celok a vytrhavas vety z celeho kontextu, aby si argumentoval/a a utocil/a, je mi to luto. ja s tym nespravim nic.

kokakolalajt

Magy, ja som to vzala všeobecne, nielen na tento prípad. To je tak typické - podvádza ťa manžel? Si na vine, lebo si nie dosť pekná, nie dosť mila, nie dosť starostliva, nekrmis ho, nedavas mu dosť sexu ...podvádza žena muža, lebo jej dlho ublizoval? Tak je kurva, nevdacna, príliš narocna. Ked chce muz inú ženu, nezáleží na tom, aká je jeho "stará" , zastaviť ho môže jedine jeho charakter. Ak žiadny nemá, tak smola. A ked podvedie raz, podvedie aj druhý, aj tretíkrat.

Joo

Magy ... casto je nutne nadviazat s obchodnym partnerom lepsi, nez len stroho obchodny vztah. ist na veceru, do podniku, zabavit sa
....tu je to cierne na bielom ,takze nikomu nic do ust nevkladam ,len citujem tvoje vyjadrenie :)