Zlé vzťahy s matkou priateľa

Príspevok v téme: Zlé vzťahy s matkou priateľa
Veve2211

Dobrý deň, chodíme spolu s priateľom už vyše roka a pol, ale jeho matka ma nenávidí. Najprv sa so mnou len nerozprávala, oslovovala ma prostredníctvom priateľa napr.: "Ona bude.." a pritom stála priamo oproti mne... Neskôr si začala vymýšlať rôzne práce pre priateľa aby sme sa tak často nemohli stretávať, ked som raz k nim nečakane prišla našla som ju ako sa snaží zoznámiť priateľa s inou babou a skončilo to tak že ju raz pozvala na chatu opili sa tam a tá žena chodila za mojím priateľom s tým že ho chce a pod. Aj ked môj priateľ je verný, vždy sa za to so svojou matkou háda a to dievča odmietol, neviem čo mám už robiť. Ja som sa s jeho matku snažila mať normálny vzťah ale toto už psychicky nezvládam a je mi lúto že musím priateľovi hovoriť aká je jeho mama ehm... Prosím o radu

Magy

poznam podobny pripad a je mala sanca, ze ju zmenis. takto reaguju mamy, ktore maju jedinacka a ty si pre nu priama konkurencia, mozno horsie. kradnes mu syna. ziadne rozumne diskusie nepomahaju, toto je v rovine emocii.

jedine co mozes, je vydiskutovat si to s priatelom aby on zatlacil na vlastnu mamu pripadnu ju zarazil v jej nezmyselnom konani. mozno to bude mat dost vazne nasledky a rozhada sa s vlastnou rodinou, resp. s vlastnou mamou, ale tvoj priatel si musi uvedomit priority a s kym bude po zvysok zivota zit. s tebou alebo svojou mamou?