Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roaccutane - mám pár otázok

Príspevok v téme: Roaccutane - mám pár otázok
fdjldfldsf

Zdravim. CHcem si ísť dať ku kožnej predpísať Roaccutane, pretože žiadne mastičky čo mi dávala mi nezaberajú. Mám pár otázok a buďem rád ak by na na odpoviete(aspoň tie u ktorých viete odpoveď).
1. Môže sa pri užívaní tohto lieku piť alkohol?
2. Niekde som čítal že Roaccutane zaberá aj na mastné vlasy a čierne bodky, je to pravda?
3. Som nositeľom kontaktných šošoviek, a pacienti ktorí užívali Roaccutane sa sťažovali na suchosť očí, bude možné bez problémov nosiť kontaktné šošovky pri užívaní tohto lieku? Máte s tím niekto skúsenosti?

Vďaka

tomo21525484

Sám teraz tento liek beriem. Alkohol ti na to piť neodporučam. Samozrejme tvrdý nie. To pivko si môžeš dať keď máš chuť ale vysaď dávku. S matnými vlasmi je to pravda taktiež z pokožkou. Mával som mastnú tvár najme na čele aj keď som si spravil peeling na druhý deň to bolo znova. Teraz vôbec. šošovky nenosím ale zatiaľ s očami problém nemám. Samozrejme účinky su u každého iné. Jediné čo som spozoroval ako vedľajší účinok je suchá pleť a pery ale to je pri bratí tohto lieku najbežnejšie takmer prirodzené.

kamikaaaaaa

pit alkohol sa neodporuca,ale ked si trocha das,svet sa nezruti.mastit vlasy sa ti isto nebudu a zabera to aj na cierne bodky,na tretiu otazku odpovedat neviem,nemam sosovky,ale stavalo sa mi ,ze som mala oci suche.

Carie

no pozeram, ze na prve dve otazky som odpovedala inak ako siiiisa, no ja vychadzam z mojich skusenosti, brala som to pol roka este pred par rokmi. na vyrazky a mastnu plet to pomohlo, ale na cierne bodky vobec, chcem ist tuto jesen na chemicky peeling, nech sa aj tych aspon ciastocne zbavim. a na mastnotu vlasov mi to tiez nezabralo. a co sa tyka alkoholu, suhlasim s autorou

Carie

1. ano
2. nie
3. toto neviem, ja som kontaktne sosovky nikdy nenosila. na to sa spytaj lekarky, ale je pravda, ze ten liek vysusuje sliznice a teda aj oci, mohol by to byt problem

siiiisa

ahoj. alkohol by sa nemal ;) !!! vypila som mozno par pripitkov a nic mi nebolo, ale nemal by sa pit.
k druhemu bodu pomohol mi takze uz ziadne cierne bodky aspon kym ho este beriem a vlasy mi staci umyvat raz za tyzden :D...myslim si, ze sa to ale vrati do starych kolaji :p a kazdy druhy den budem penit :p :D.
nosim okuliare takze neviem ako to je so sosovkami aj ked som naozaj pocula, ze je to problematicke lebo to vysusuje aj oci

aurora666

nikde v pribalovom letaku som o alkohole necitala, ja nepijem, takze mi to bolo nejak jedno, ale poharik sem tam niecoho mi neurobil nic (tak raz za mesiac na nejakej akcii), ale kedze tie tabletky su zataz na pecen, nejake alkoholove orgie by som neriskovala...cierne bodky som nejak nepozorovala, ja som bola hlavne rada ze mi mizli virazky, co sa tyka vlasov, u mna nemal roa spociatku ziadny efekt, ale po par mesiacoch mi zacali dost padat, ci to bolo sposobene tabletkami alebo niecim inym, neviem...suche oci som takisto nemala, ale kontaktne sosovky nenosim ,tak to ti neviem povedat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.