Pritahuje ma moj 48 rocny telocvikar .

Príspevok v téme: Pritahuje ma moj 48 rocny telocvikar .
studentkagym

Nedavno som mala 18 a som gymnazistka.Moj telocvikar ma slusnych 48.V tvari mu to vidno ale telo ma ako 20tnik.Nejde o to aky je ,,pekny\' alebo co ale o jeho povahu.Pritahuje ma jeho zmysel pre humor, jeho telo, jeho odhodlanie pre zivot, to ako ma podporuje na telesnej,ako mi veri, ako sa na mna pozera , vsetko.Nieje to tak ze by som bola nejaka skareda a snivala len platonicky.Niesom miss ale nemam problem mat vztah s chlapom.Nikdy som nechodila s nikdy starsim viac ako 3 roky.Vobec to neviem pochopit moze mi byt otec! :(.|Stalo sa vam to niekedy niekomu?

Magy

no comment. tvoje analyzy su uplne scestne. ak v skolstve pracuje viac clenov rodiny, tak to nie je rodinkarstvo, ale rodinou preferovana profesia. mylis si pojmy a dojmy, zisti si najprv, co slovo rodinkarstvo znamena.

a to druhe - duplom zle. ucitel ma ziakov ucit a nie zvadzat a nadvazovat milenecke vztahy. konflikt zaujmov.

pokial si myslis opak, prosim - sprav si pedagogicku skolu a rob ucitela. a ked sa do teba zamiluje ziacka, pripadne ty do nej, tak do toho! a potom sleduj to tornado, co sa roztoci a zomelie vas. keby si sa hajil tym, co si tu napisal, tak ta vykopnu ani by si nevzdychol a este by ta doporucili k psychiatrovi.

lost

Hm, mal som spoluziaka, co mal v skle mamu, sestu, sestru2, babku :D a seba..

cize.. rodinkarstvo :)

aj to je nemoralne..

ale nevidim problem v laske na pracovisku, resp. v skole..

ved - hodnotit ju bude podla skolskeho poriadku.. i ked na telesnej je to velmi narocne to ano.. alebo povie, nech si ju ohodnoti/oznamkuje kolega/kolegyna problem vyrieseny...

napr ak by som sa dal dokopy s anglictinarkou, a napisal test, tak ci tak by som mal rovnaky pocet bodov, lebo test je exaktny..

a moze mat hoci aj 78 rokov a ja prepadat 94x.. vzdy dostanem rovnake bodove ohodnotenie, bez ohladu na to, ci som vo vztahu alebo nie

PRAVE NAOPAK - ak som vo vztahu, viac sa venujem predmetu, tonmu sa hovori, škola hrou.

Magy

lost - tak uplne polopatisticky, aby si mal dusu na pokoji.
ak pocas studia ostane ich vztah v tej platonickej rovine, ale po jej dostudovani (prip. ak ucitel odide zo skoly) sa daju realne dohromady, potom je to uz len ich sukromna vec a je to bez problemov, tam nikto nemoze mat nic proti. vekovy rozdiel JE LEN ICH VEC a nikoho ineho. ak by sa ale dali dokopy pocas jej studia, ked on je jej profakom, prip. by doslo hoci aj k mensej interakcii, nez je milenecky vztah (ako som vysvetlil nizsie), potom je problem, lebo minimalne z jeho strany je to velmi neprofesionalne a nejeden ucitel si takto posral zivot. na to paragraf asi nie je, ale je to vysoko nemoralne konanie, na urovni "zneuzitie pravomoci", pripadne este lepsie "konflikt zaujmov". nezriedka taky profak/-cka vyletel zo skoly a bol zaneseny na ciernu listinu, malokde v skolstve sa potom mohol opat zamestnat. len velmi malo takych vztahov ucitel/ziacka pretrvalo taku burku a prerastlo az do spokojneho manzelstva a rodiny.

lost

tak ale nebude ziacka naveky :)

resp nebude on ucitel naveky :D

viem ze si to myslel ironicky, ale reagoval som skor na prvy prispevok :)

resp tak celkovo, mal som negativny dojem z toho nazoru, ako keby si bol trochu proti :)

ale tak pises ze ziak-ucitel tak uz chapem :)

Magy

lost, zjavne si nepochopil ironiu v mojom prispevku. a to si myslim, ze som to tymi smajlikmi dal dost jasne najavo, ako to myslim. btw, pri mojom zivotnom style nieco take ani nepripada do uvahy, ze skola, titul a potom zit na jednom mieste a znervoznovat sa s pubertakmi. toho som si uzil dost pri trenovani. bolo to fajn, ale dakujem, viac neprosim.

inak v tomto pripade je daleko vacsi problem, ze to je ucitel a ziacka, nez ten vekovy rozdiel.

lost

magy... minule si mi nadaval, ze som (zabudol som ale to je jedno), ze 20 rocny rozdiel je nic :)

ze laske ja laska :)

tak nech si uziju ;)

ved ma 18, je dospela, fyzicky aj logalne..

a on ma 48, je v dobrych rokoch este ;)

PRECO NIE? :D

ale dik za tip, takze gymnazistky. hmm. viem co budem robit v 50tke :D a ani BMW nebude treba.. genialne..

bebee

aj mne sa to stalo asi 2x, ako to prislo, tak aj po par mesiacoch to odislo same.. nechaj to v tej krasnej platonickej rovine, ono ho urcite coskoro vymeni iny objekt