Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Maoam

ak si to volne prelozim, je to asi tak, ze ty to vidis tak, ze on je vychcany hajzel, sliediaci na prilezitost a ona je obetava kamaratka, ktorej na nom stale este zalezi

pravdu o nich dvoch sa dozvies aj tak len vtedy, ked ju prestanes kontrolovat nejaky cas

proste ak nieco je, tak sa to dozvies az vtedy, ked ona bude v pozicii, ze si je ista, ze neriesis, nesliedis, nekukas FB a prestane byt casom obozretna

ak nie je v hre nic - tak ani po case na nic neprides

takze tak ci tak to ukaze iba cas, ako sa veci naozaj maju

vies, ak ona od neho nieco este chce, ci tajne po tom tuzi, tomu nezabranis, ci sa to stane, kym budes na sluzobke, alebo po vasom pripadnom rozchode, nemas na to ziadny, ale vobec ziadny vplyv..

a mozno riesis zbytocnosti a zaujem je len z jeho strany a priatelka je uplne doveryhodna osoba..

Fero M.

Jemu: lebo viem, že ju chce, aj napriek tomu že je ona so mnou.

Jej: lebo sa bojím, že ak sa sním vtedy bozkávala aj ked to oľutovala a napísala mi to, že ju to mrzí a že sa bojí že už ju nebudem chcieť, aj ked sme spolu neboli, kôli tomu, že asi k nemu niečo vtedy cítila a nie je len tak kamoš, ale ak by nebolo mna tak niečo viac.

Plánujeme budúcnosť, chodíme po rodinách, oslavách všade, neskrýva nič, ani facebook, ani mobil nič, ale bojím sa aj tak.
Bývala si tiež len písala, a tak sa to stupnovala až do toho že zničila náš 6 ročný vzťah kôli nemu. Tiež to bol len kamoš, a ja som bol vtedy vraj žiarlivý a vraj som to nechápal, ale pravda a moje obavy sa vtedy ukázali, proste ju zlomil. A teraz ostala sama.. škoda reči

Ešte mi nevolala a viem že sa neudržím a spýtam sa jej že mu tam reagovala na FB a zase ostanem ako žiarlivý, ale ja to nedokážem neozvať sa. Lebo to budem v sebe dusiť a je to vidno a potom som nervozny.
Poviem si svoje aj s následkami, potom sa ukludnim, ona sa naserie, potom ukludnujem ju a ....

Keby niečo chcela skrývať, tak to nenapíše tam, ona to tak neberie ako ja. Ani by sa neprizanal, že si písali, ak by to brala ako niečo tajne čo chce robiť ak má chápete.

Fero M.

a nie som večne otrávený. Dneska aj posledné dni su v pohode, nič neriešim a tak. Len zapnem FB kuknem že mu tam niečo komentovala a mám po nálade.

Navyše sa stalo to, že on chodil k nej pre nejaké veci prdtým, lebo mal zdravotne problemy a ona mu vedela pomôcť (nerozoberam) a raz ked som bol na služobke tak to riešil zas a bol u nas v byte. POmohla mu a za 10 minut išiel preč.
Potom sa sama priznala, že ju to velmi trápy a že mu nechcela odmietnuť zdravotnu pomoc, lebo je kamarát a poznaju sa dlho a veľmi ju to mrzelo a aj som jej to dal vyžrať. Ale nie extremne.

Potom mu už povedala, že sa stretavať nebudu a že už mu s tým nepomôže. Lenže ja idem preč na služobku na x dni a mam teraz strach....

Fero M.

neotravuje, hocikedy si otvori predo mnou facebook a nema ani spravy ani nič.
Len asi chcem od nej veľa. a to je to, aby si s nim totálne nepísala.

MInule si spolu písali, ani neviem prečo, ked si nepísali asi 2 mesiace aj ho ignorovala. Zase aj to viem pochopiť, že možno to vnutorne potrebovala. Nedá sa prestať len tak ignorovať niekoho.
Aj si našiel frajerku vraj. Len pozerám že mu komentovala niečo na statuse, tak asi ho až tak celkom neignoruje ako som si myslel.

Neviem si zvyknuť na to vieš..

Viem že sa bozkávali spolu na silvestra cca 3 mesiace predtým ako sme spolu začali chodiť a nič viac s nim nemala.
Lenže on jej vypisoval, že ju miluje aj ked sme už boli spolu.
Plánujeme buducnosť, riešime niečo ale neviem na to zabudnúť. Ze je to človek, ktorý ešte nedávno niečo riešil a v podstate aj rieši.

Ona to nevie alebo nechce pochopiť. Stale mi povedala, že s nim nič nemala a povedala mi aj vela jeho negatív a aj to prečo by s nim byť nemohla. Ale aj tak ... neviem stačí málo a ...

Maoam

Fero, hej, ja to tiez chapem, ked si vecne otraveny z dacoho. Sam so sebou to asi nevies vydrzat. A co, typek stale otravuje tvoju milu, ci co sa deje?

pan d.

Najdi si skraredu a mas pokoj, o starost menej, zaujimave, ze mozog takmer kazdeho cloveka daneho cloveka drbe, ak viete, co tym chcem povedat. Inak povedane, kazdy blbne po svym, mna zase trapia ine myslienky:D Ale ja na ne zase beriem lieky, len neviem, ci aj ty by si nemal, resp. v podstate kazdy koho nieco prilis zatazuje a pod.
Mozog cloveka nenecha len tak na pokoji:D

Fero M.

helou ale nie nie som, len nechcem otravovať vieš ako.. ani sa nečudujem, že sa ľudom nechce, ak mam pravdu povedať.
Niekedy nemam ani sam na seba naladu...