Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Maoam

Fero: cista telenovela, pred dvoma dnami si bol skoro pred nervovym zrutenim, teraz zasa laska za hrob

mne by z teba siblo

Nefinka: mas pravdu, toto je rezistentny stav

Fero M.

lAe z nefinky a jej svatopribehu.
A navyse je taka doba. Dneska su vsetci nejak podrazdeny a depesia je uz asi moda. Poznam len paru ludi co su nabity energiou a nic neriesia a jedna z nich je moja svokra.

A s tym spankom mas pravdu. O 5 rano vstavam.. Uz mi aj moja pisala ze jej velmi chybam a nemoze zaspat.. Velmi ju lubim ach

nefinka

maoam, ser uz na nho, lebo ten clovek ti len nerv este spravi. nechaj ho, nech si riesi svoj vztah, svojim sposobom, nech si zije ako chce, je to jeho zivot a nech dopadne ako si zasluzi

Maoam

z coho ty mas stale posrate nervy? vsak vedies kludny zivot, stala praca, dost prachov, nedavno si opustil rodicovske hniezdo, tahas na 30tku, si zdravy

Z COHO ZABOHA SI TY VKUSE NERVOZNY; NERVNY A PODRAZDENY?

daj si magnezium a chod spat

Fero M.

Nemwm ziadne kontakty na ziadne ex ani nikoho. S ziadnou byvalou si neoisem, nevolam ani nic. To ze stretnem ich prislusnikov rodiny a slusne sa s nimi porozpravam tak...

Ziadna tyrania ale pisal som to s nervou teraz. Isto by som to nerobil.
Povedz mi co by si robila ak na jednej strane ja ziarlit nemam ale priatelka ziarli tak isto aj ked nie az tak ako ja samozrejme. Hm?

A ja nevravim ze som neviniatko ale nikdy som ani s inou zenou neflirtoval ked som mal vztah ani nic. Tak take veci su mi vvo vztahu cudzie...

Maoam

'Ja jej nedam podmienku. Proste ju necham a nepoviem jej uz nikdy nic a chodit budem bez vycitiek mojho svedomia tiez. Ale nech mi raz nepovie ze kto mi to pise a co chce alebo ze ci na diskoteke nebudu v partii aj nejake kamosky, tak jej dam lekciu z patologickeho ziarlenia a spravim jej prednasku o dovere. Lebo ak mi povie ako minule ze by nerada byvala v meste kde moja byvala, lebo vie ze ma este chcela a chce a ze ma bude otrwvovat, tak jej poviem ze kazi nas vztah takymi obavami.'

mas pekny nabeh na tyraniu, uvedomujes sa vobec? asi nie

sama vyhrazka, natlak, oko za oko- zub za zub, neustale niecim hrozis, ked urobi to, urobim ja ono, ked to nebude tak ako ja chcem, tak nech jej ani len nenapadne sa stazovat sa mi, ked budem svina

Fero, ty sam mas kontakty s ex a aj s inymi babami. Netvar sa, ze nie.
A dobre ti robi aj ich zaujem.
Nie si ziadne neviniatko a nehraj sa tu na obet.
A ano, si na ceste stat sa strasne neznesitelnym.

Fero M.

Ja a neznesitelny? Nikdy som taky nebol a ani nebudem.
Ak by som taky bol tak by mi nevolala este mamka monej prvej frajerky a nemala ma rada cela rodina ex a cela rodina mojej terajsej.
V praci mam kopu kamaratov, ktori ma na svadbu volaju a nemam ziadnych nepriatelov len blizkych ludi. Nemam dovod taky byt. Jedina vec co ma tazi je to co tu riesim a viem o sebe ale zaroven si aj uvrdomujem ze mam aj realne dovod ziarlit na niektore veci aj ked to aj prehanam a to viem. Lenze potrebujem specialny pristup a cas.

Maoam

Fero, lenze najhorsie na tom celom je, ze si na ceste k tomu, stat sa neznesitelnym aj ako clovek, nielen ako muz a partner. Budes mat blby zivot kvoli tomu, ak sa nepojdes liecit.