Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Maoam

presne toto sa stalo z jedneho mojho byvaleho

dnes je vychcanou svinou a podvadza aj tu najuzasnejsiu priatelku, lebo kedysi nezvladol sam seba a svoju nulovu sebadoveru a fakt, ze sam ma take sklony a tahy, ktore paranoidne vycital kazdej svojej priatelke

cas ukazal, ze robi to, coho sa u nich obaval

Fero M.

Nie potom si najdem nejaku ktoru budem podvadzat za kazdym rohom a ona ma za to bude milovat az do smrti.
Budem odmerany a nezavsily ale sem tam jej poviem ze ju milujem a kupim jej kvet.

Ja jej nedam podmienku. Proste ju necham a nepoviem jej uz nikdy nic a chodit budem bez vycitiek mojho svedomia tiez. Ale nech mi raz nepovie ze kto mi to pise a co chce alebo ze ci na diskoteke nebudu v partii aj nejake kamosky, tak jej dam lekciu z patologickeho ziarlenia a spravim jej prednasku o dovere. Lebo ak mi povie ako minule ze by nerada byvala v meste kde moja byvala, lebo vie ze ma este chcela a chce a ze ma bude otrwvovat, tak jej poviem ze kazi nas vztah takymi obavami.

Maoam

Fero nie je ziadne neviniatko ani obet situacie

dnes mi to tu fakt doslo, ked som citala co napisal, vsetky tie protirecenia a spol.

Maoam

jo, najlepsie s tym, na ktoreho tak ziarli

ja sa tej babe divim, taha sluzby, aj nocne, raz za cas niekam vypadne aj to so sestrou a vzda sa toho kvoli nemu a on je aj tak nasrany :DDDDD a uz spriada plany, ako on sa uz tiez nejde obmedzovat a ide si pisat so zenami a zit :DDD

toto nema chybu

nefinka

fero, tebe NEMA zmysel cokolvek pisat, uz som ti tu toho popisala dost. tebe niet pomoci, ty sa preberies asi az vtedy, ked ta frajerka posle kade lahsie a potom mozno zacnes nad sebou trochá premyslat

Maoam

toto je patologicke spravanie, ano

si typicky patologicky ziarlivec

ked jej ako ze davas volnost, hned v druhej casti vety je zahrnuta vyhrazka :DDD a podmienka, za akych okolnosti sa to bude diat

ked ty mne, tak aj ja tebe :DDDD

tak vela stastia