Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Fero M.

Ja nikde nejdem, len jej dam volnu ruku nech jej pise vola a nech chodi kde a kedy chce. Prestanem sa tiez obmedzovat a budem zit tak isto.

Fero M.

Tym mojim pisanim som myslel az 3 kamosky co si s nimi pisem.

A som nasrany nie trucovity. Ja som rad ze ziarli. Mne to pride mile a nemam jej problem vyavetlit nic.
Nevyhladavam zensku spolocnost a ani sa nenechavam do nej zatahovat.

Impulzivny v tomto smere som, to ano a o nezrelosti sa mozeme bavit.

Takze obe ste nikdy neziarlili a ste totalne doverujuce osoby a vzdy ste boli??

Maoam

najväcsia pecka je, ze ona kvoli tvojim scenam nejde na jednu drbnutu disku so sestrou a jej priatelom a TY si ides teraz chodi na panske jazdy, pisat babam, :DDDD

to je fakt sila

vidis aky si?

Maoam

LOL; Fero, takze TY mozes, ona nie :DD kraaaaaaaaaaaasa

ty ziarlis na to, co robis sam...

si trucovite, impulzivne, nezrele, egoisticke decko a to ides mat pomaly 30

ako ty chces mat raz rodinu, deti? byt manzel, otec, hlava rodiny?

Fero M.

Prestal som ziarlit na kazdy penis v jej okoli a snazim sa dalej.
Ona je tak isto ziarliva na dievcata co mi napisu a teraz ju mam zabit?
Normakne jej vysvetlim kto to je co to je atd.. A to iste by som cakal aj od nej.

Ja jej nebranim chodit s kamoskami vonku a dokonca je aj par chalanov co by mi nevadili ale kazdy jeden od nej nieco niekedy chcel. Neexistuje muz co by bol jednosucho len uprimby kamarat bez cakania na nieco viac.
Ja by som si s dievcayom ktore viem ze ma chce nikam nevteazil a istl by som ani nejak nerozvijal komunikaciu.

Uz teraz som dost prekrocil pri nej dost svoju staru hranicu. Jedine co potrebujem je jej klud a normalne sa o tom bavit.

Zacem srat na kazdeho okolo nej ked sa vratom a potom vam dam vediet ako to dopadlo o mesiac. Budem si pisat a odpisovat kamoskam, chodit na panske jazdy a ked ju to zacne nasierat tak budem mat reci o dovere.
Som zvedavy ze ked mi bude jedno sjym co a jak ze co to zmeni.

Mna by strasne zaujimalo kto na zemi je opeavneny vyticit hranicu normalnej ziarlivosti