Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

nefinka

sak ona raz stretne niekoho, kto nebude mat taketo praktiky a potom si uvedomi, ze zdravy vztah je nieco uplne ine a zacne konecne volne dychat a zit

nefinka

nebranis? len ju citovo vydieras aky budes nervozny a blablabla.. ach boze, fakt dufam, ze sa chuda dievca coskoro uvedomi, ze toto co jej robis nie je normalne a posle ta do prdele.. nic ine si za toto citove vydieranie ani nezasluzis, neznasam takychto chlapov

Fero M.

Ja jej nebranim chodit na kavu ani nikde.
A co som sa mal tvarit ze okej je mi to jedno? Sed tam snim celu noc???

Maoam

LOL, tak to si jej dodrbal vsetku chut niekam ist

uvedomujes si to?

pises, ze nikam nechodi. je to mlada baba, neviem sice kolko ma ale tipujem nieco okolo 25-26

uz teraz nikam nechodi

chodi aspon na kavu s kamoskou za bieleho dna niekam? do restiky (bez teba), nakupy, damske jazdy?

Fero M.

Ja som jej sto krt povedal nech ide. Povedal som len tolko ze budem nervozny ze tam bude aj on a urcite si prisadne.

nefinka

tak nakoniec na disko nejde?? takto sa obmedzovat kvoli chlapovi, to fakt obdivujem. chuda, bude sediet doma na riti, miesto toho abz sa sla aspon raz niekam zabavit.