Vyhrazanie cez FB - ako to zastavit?

Príspevok v téme: Vyhrazanie cez FB - ako to zastavit?
prenasledova

ahojte...nejaka psychopatka, alebo psychopat..kedze ma vymyslene meno a fotku nema.. sa mi vyhraza cez Facebook..dokonca viem, ze sa mi nejakym sposobom vie dostat ku smskam, ktore som poslala..uz to zacina byt vazne, obtazuje aj moje sestry..co mam robit?? mam s tym zajst na policiu? spravia s tym nieco? uz som zufala:( nechuti mi jest, nespim..bojim sa:((

AchBoze

Toto je dovod preco na fb nemam ani jednu svoju fotku. Ked sa mi niekto bude vyhrazat tak ho bloknem nie ? A ak si zalozi ucet s mojim menom no prosim. Nema mat odkial moju fotku a ak bude na ploche pisat kraviny tak ten kto nieje retard pochopi ze to nie som ja ... kolko ludi sa mi smialo/urazalo ma/vydieralo a blokovala som ich jedna radost. A prestalo ich to bavit .. neviem preco sa nad tym zapodievate .. ale hej chapem, nejaka 13stka posle nejakemu chlapovi nahe fotky a potom ju vydiera.. tak jej treba. Nahe fotkyy by som neposlala ani frajerovi

Tomas12345

(Ako mam zastavit bydieranie nafb ?dotycny sa mi byhraza ked ho bloknem urobi si novy fb z mojim menom a da tam fotky.ma aj moju mailovu adresu.)

Najlepsie je nan vobec nereagovat, a jeho to prejde, prestane ho to baviť. A zmen si FB.
Mailova adresa mu je nanic, z nej ťa nemôže nijak spoznať.

Ada123

Ako mam zastavit bydieranie nafb ?dotycny sa mi byhraza ked ho bloknem urobi si novy fb z mojim menom a da tam fotky.ma aj moju mailovu adresu.

pomocco

Moze mi niekto povedat ako postupovat v pripade, ze sa sused vyhrazal zabitim ???/Je v tom viac,ale nechcem pisat podrobnosti..pre istotu...

aladinovalampa

A to sa z toho FB neviete odhlasit, ked mate taketo problemy? Ja som bola v davnej minulosti na FB registrovana asi len 2 mesiace, sice som nedostavala ziadne psychopaticke spravy a to som mala okolo 90 priatelov, z toho polovica boli taki, ze zacnem chatovat a rozsvieti sa notebookova skypova kamera, ta, ktora svieti aj pri skype. Tak nech idu do pi*i, ked sa nevedia chovat, som si pomyslela a pratala som sa z FB prec. Nech si spehuju niekoho ineho a mne zostalo viac casu pre seba. Nie som povinna odhalovat svoje sukromie pred kde-jakymi hajzlami, kameru mam prelepenu na notebooku uz 7 rokov chvalabohu, inac sa branit neviem, nemam vystudovane IT, aby som vedela inac riesit veci, ale takto mi to staci :) majte sa fajn :) .... nezabudnem dodat, ze debilny facebook casto odo mna pytal telefonne cislo, cisla kreditiek a ine somariny, vraj pre moju bezpecnost, to uz debilnejsiu vyhovorku nevedeli vymysliet... co som samozrejme nikdy neuviedla a dobre som urobila. Mala som tam uvedenu len emailovu adresu, aj to fiktivnu, ktora je od zrusenia facebookoveho mojho konta tiez zrusena. Neviem, preco FB takto zasahuje ludom do sukromia... Nebola som prva ani posledna, ktora prisla na to, ze najlepsie je sa z FB odhlasit. Kopa dalsich ludi ti to potvrdi, co kedysi na FB boli a dnes tam uz nie su. A ani im to nechyba, ziju stastnejsie ako volekedy, ked tam boli.

nostalgia1

svate casy ked nebol ten drbnuty facebook a ludia chodili von deti sa hrali cele dni na dvoroch ludia sa stretali na prechadzkach.. teraz zije kazdy ako debil a zivot mu unika medzi prsty....