Vyhrazanie cez FB - ako to zastavit?

Príspevok v téme: Vyhrazanie cez FB - ako to zastavit?
prenasledova

ahojte...nejaka psychopatka, alebo psychopat..kedze ma vymyslene meno a fotku nema.. sa mi vyhraza cez Facebook..dokonca viem, ze sa mi nejakym sposobom vie dostat ku smskam, ktore som poslala..uz to zacina byt vazne, obtazuje aj moje sestry..co mam robit?? mam s tym zajst na policiu? spravia s tym nieco? uz som zufala:( nechuti mi jest, nespim..bojim sa:((

philips

Nemajú ťa prečo vysmiať... A daj sem niečo z toho, čo ti píše. Ak ti píše niečo o tom, že ťa chce zabiť alebo inak zraniť podaj trestné oznámenie. Teda podaj ho aj tak. A potom s tá osoba poteší, keď jej príde domov predvolanie na výsluch alebo priamo polícia.

malickasom

Na FB sa da nahlasit ze ta niekto obtazuje, je tam niekde take tlacitko, to iste mozu urobit aj tvoje sestry. Nechapem ako sa ti dotycna osoba vyhraza, ze ti ublizi alebo co? mozno keby ze ju ingorujes tak ju to prestane bavit

bebee

Policia Ta nevysmeje. Chod na policiu a ries to.
Ak by sa to stalo mne, tak tej osobe napisem, ze oka, som na Teba velmi zvedava, stretneme sa o 8 v kaviarni XXX a podla mna by ani nenabrala gule, aby prisla.

ShaulaThalit

Alebo je tu aj jedna z ďalších možností, že tá osoba, ktorá to robí si ty...a chceš sa informovať takouto formou, čo môže robiť osoba, ktorá je tvojou obeťou...

prenasledova

no a myslite si, ze ja sa neducujem ako je to mozne?!! NEVIEM AKO..a ak mi tu niekto dokaze zistit presne meno z vymysleneho mena na FB, alebo z pokecoveho nicku, tak mu zablahozelam vazne...lebo ja som sa to uz pytala zopar ludi a nikto nic!!!

Fero M.

Nikto bez pristupu k tvojmu mobilu ti citat sms nemoze. Jedine tak tajna sluzba ale ti by ti nepisali na FB ako male deti. Takze nie je to realne. Jedine ze sa ti niekto hrabe v mobile.
A na pokeci si z neho mohla vytiahnut email

carcoolka.s

V ochrane sukromia sa da predsa nastavit aby ti nemohol nikto cudzi poslat spravu. Nechapem tiez ako ti moze citat smsky. A necita len nejake vybrane ktore si poslala istej osobe? ak hej tak cez neho hladaj vinnika.