Niečo čudné v oblasti konečníka

Príspevok v téme: Niečo čudné v oblasti konečníka
kajka

dobrý den,
mám taký problém,čo sa týka asi hemeroidov -resp.pred dvoma rokmi som s tým mala problém,v zmysle,že ma bolelo ,ked som dlhšie sedela ,a aj pri vyprázdnovani som pociťovala vážne veľkú bolesť,ale nič viac,dala som si na to všelijaké mastičky a prešlo mi to,resp-nemávam to až tak ako vtedy ..ale stále s tým " bojujem " -nikde som s tým u lekára nebola,lebo je to bežná vec...
avšak pred týždnom som si našla niečo zvláštne a istotne pozoruhodné ta v tej oblasti ,pod konečníkom smerom ako sa ide k pošve mám také niečo biele a tvrdšie ,je to niečo ako uštipnutie poriadne niečim ,lebo ma to aj svrbí,ale uštipnutie to nemôže byť ,lebo ma nič neuštiplo a v takej oblasti už vôbec ,a je to na dotyk tvrdšie,proste štípnutie to nie je,nie je to ani extra veľké ,ako od komára do vyzerá byť,alebo čo ..ale dosť ma to vydesilo ,neviete,čo to môže byť ?
dakujem za vaše odpovede

kajka

lucia naozaj ??presne aj ja to mam ..a nesla si s tym nikde ?
a boli ta to pri stolici,ze ?
ale ja som to nikdy nemala take nieco ! proste nikdy ..take nieco ..a priserne to boli ,najma,ked sedim ..su to hemoroidy,istotne ..ine to nema byt co ...
ale neviem,ako nieco take liecit..
je to take tvrde na dotyk,som sa toho dotkla,je to taky uzlicek,alebo co nejakych zil,alebo co ..neviem,ale ..take biele je to ..:(:(

ja sasnazim vela pit,denne vypijem aj 3-4 litre vody,lebo mam nizky tlak a stale mam zavraty,takze pijem ..
ale vlaknian no :( ja viem,ale snazim sa to kompenzovat tu zlu stravu aspon ovocim :)ked uz nic ine ..viem,ze sa zle stravujem,ale nemyslim,ze by toto bolo zrovna zo stravy ,skor asi zo sedaveho sposobu zivota,aky mam,lebo vobec sa prakticky nehybem ,len co musim ....nesportujem,nic ..

lucia000

ja tiez mam nieco take biele medzi analnym otvorom a posvou na tej uzdicke, boli to. aj pocas stolice. vyzera ako keby tam bola nejaka ranka.

kapusta

kup si v lekarni masticku na hemeroidy Faktu, sprav si sedacie kupele z dubovej kory, a hlavne zmen stravovanie, musis vela pit a jest vela vlakniny.

kajka

su to teda hemoroidy ? myslela som si...:(
ale nechcem ist na chirurgiu :(
myslite,ze by som to mala povedat na gynde ???idem tam zrovna v pondelok...mam ?ved on s tym nic nema
nechcem ist na gasrto :( ako sa to da liecit ?

ako sa stravujem ?no ani nie,az tak zle,ale ..vela sladkeho,len biele pecivo prakticky,mliecne vyrobky raz za dva tyzdne ,ovocie a zeleniny vsak dostatok,vela masa jem,malo vajicok,casto jem amstne a prazene -viem,ze sa zle stravujem,ale ked mne normalna strava nechutí

Efinne

Najjednoduchsie mas, ked to ukazes na gynde, minimalne ta lekar usmerni,co dalej. Predpokladam, ze k zenskemu chodis, tak by to malo byt v pohode. Predsa, na chirurgii a mozno aj na gastre ci koznom sa budes musiet dat na 4 a zozadu ta budu obzerat. Je to hodne hlupy pocit, no oni toho uz videli na tony, cize sa asi ani nezamyslia. Drzim palce.

Inak hemoroidy sa daju udajne nadobro odstranit bezbolestnou metodou baronovej ligatury, plati sa za to par eur, porozmyslaj, ci to nestoji za zbavenie sa bolesti.

arman

napis ako sa stravujes.

a aspon 3 polievkove lyzice namletych lanovych semienok denne a nic ine nez makka vlaknina (jablka, banany)

ale aj tak si osobne myslim, ze to casto sposobuju parazity - machovce, prisate na crevo.

zdradca

kajka su to hemeroidy ludovo zlata zila ano bezne ochorenie v dnesnej dobe najdi si tu prispevok Hemeroidy a tam to mas vysvetlene ako to liecit. Ale neni naskodu navstivit lekara,hanba neni na mieste