Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chalani, páčia sa vám na dievčatách okuliare, vadí to, alebo vám to je jedno?

Veronika_27

Od viacerých chlapov som počula, že žena je v nich sexi :)))) samozrejme, veľmi záleží aké okuliare má práve nasadené na nose :)

Sejla

okuliare majú korešpondovať s tvárou a osobnosťou človeka. Niekomu sa k jeho celkovému prejavu hodia menej, niekomu viac výrazné rámy. Je smiešne, keď niekto nosí výrazné oldskúl na párty, aj keď dioptrie nepotrebuje. Ale ja osobne dioptrie potrebujem a v dňoch, keď sa mi nechce nasadiť čočky, tak nosím veľké, výrazné okuliare, lebo iné si na sebe neviem ani predstaviť. Nie je to móda, ale vyjadrenie toho, aká som.

okuliarnik

Ahoj,
okuliare si treba vybrať i ked je to niekdy drahá záležitosť, ale veď to nosis stále na verejnosti a tvrdím, že ženu to môže skrášliť. Vypadá jemná, intelegentna, skrátka O.K.
Zdôrazňujem velmi dôležitý je správny výber podla tváre, celkovo hlavy.

lolila

mne sa na chalanoch osobne okuliare páčia. Teda pokiaľ nie sú ako harry potter :-) ja okuliare nepokladám za nejaký handicap. Mám 17 a teraz sa mi zcista-jasna zhorsil zrak na -1 D..este pred 2 mesiacmi som mala zrak vyborny..kazdopadne si musím nejaké zaobstarať, preto sa pýtam, či radšej nie šošovky :-)

opacne

no a mna zaujima , že ako to vnímate vy ženy na pánoch , kedže od buduceho týždňa budem mať moje prvé okuliare :) radšej máte take vyrazné ramiky alebo bez rámikov či velké akuliare ? :)

BcMia

okuliare podľa mňa vôbec nevadia keď si vyberieš nejaký pekný rámik ktorý by ti sedel.:) tie obrovské okuliare s čiernym rámom alebo aj farebným sú podľa mňa strašné, ale to je otázka veku, ak máš 14 tak je to ešte pochopiteľné že je to nejaký pubertálny modny výstrelok.:D

lolila

nic v zlom, moze to byt rajcovne...ale ked idem po ulici a za sebou ide 10 dievcat v svietivom ruzovom tricku a ciernymi okuliarmi...to je velmi originalne :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.