Sloboda zvierat

lost

Sranda je ale jedna vec.

4158 z vás vyjadrilo svoju podporu prostredníctvom elektronickej podpisovej akcie, ktorej súčasťou bola výzva s požiadavkami do zákona našim politikom a poslancom.

67,009 people like Sloboda zvierat.

Deria

este ze existuje ochrana zvierat, ved kto by pomahal opustenym a tyranym zvieratam? kolki by asi riskovali pre zviera alebo im venovali svoj volny cas? a to ochranari robia! takze kritizovat ma pravo len ten, co sam ide prikladom, jefitto.:)

xdanielax

aj ja mam naramok s obrazkami!
a nedavno rozbehli peticiu proti zvieratam v cirkusoch, co hodnotim velmi dobre. www.slobodazvierat.sk

Rovnako ako aj tu, proti prevazaniu zvierat v autach dlhsie nez 8h a pod..

ked najdem zviera, viem, kam mam zavolat, je dobre ze su.

Jessi_1111

Jeffito@ Možno preto, pretože im to tam niekto nahlásil a keďže sú poctiví, svoju prácu si museli robiť!

Jessi_1111

Dobrý deň.

Akurát predvčerom mi poslali náramky a obrázky na adopciu psíkov, o ktoré som ich prosila ale to asi posielajú každému no a s čistým srdcom a svedomím môžem povedať, že ÁNO JE! Je to výborná organizácia, pomohli mi nájsť aj moje zvieratá, čo sa stratili, riešime prípady ukradnutých zvierat, takže tiež sa dá povedať, že s nimi spolupracujem, nebojte sa ich, ľudia ako sirupček a podobne, nakecajú nezmysly. Všade sa dejú nejaké veci, nie je to tak?

Dovidenia.

Jefitto

Sloboda zvierat je kravina. Raz im dakto zavolal, že u nás na internate majiteľ intraku týra psa, čo nebola vôbec pravda. NEchápem odkiaľ nabrali tú drzosť sa proste nasačkovať do priestoru na dajakom sprostom aute a obzerať tam toho psa... Pritom ten pes dostaval lepšie žradlo ako hocikto z nás z intráku. Trikrát denne varené mäso. Ešteže majiteľ nebol taký idiot a duchaplne zamkol bránu. Následne si to sloboda zvierat vyjednávala s policajným zborom.

Nehovorím, že je to zlá organizácia, ale miestami mi to už pripadá ako greenpeace... múdre reči, ale vedomosti žiadne...

Mia68

Ja som tiež niečo počula, nedávam na reči tak preto som sa Vás tu opýtala že ako to tam chodí keď má s tým niekto skúsenosti.

ďakujem rianah :)

rianah

ANO JE, ja som s nimi spolupracovala cca rok. davaju do ,,toho" castokrat volny cas, samych seba, vlastne naklady...