Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Važim 90kg,chcem schudnut ako nato?rady,dakujem.

zuzik11

a kedže , maš skro rovnaku vahu ako ja, a ak nemaš žiadne zdravotne problemy, tak asi aj ješ take porcie ako ja. všetko obmedz! toľko koľko si dávaš teraz, to je napr. 100%, daj si na tanier iba 20% - 25 % a uvidíš, nasýtiš sa,..:) odlož si na druhý deň.. :) alebo na neskôr..:)

zuzik11

mimi, a čo tak, začať spoločne ? :) sice mne už " dieta " beží, ale tak nikdy nie je neskoro.a hlavne nie tu .:)tiež mam 18, mam sice menej kil o trošku, ale maturujem, o mesiac stužková, a ŠATY ..nie a nie zohnať, ( sice mam 4, možno aj preto. ) ja meriam 172 cm, a važim aasi 80kg. začala som tak, minulý pondelok, že som obmedzila biele pečivo, obmedzila sladké jogurty, "mussli " čo sa na musli len hraju, všetky keksy čokolády,čipsy aj TYČINKY (mňam ) neznášala som tie polystirény, ak vieš čo myslím tie ryžove chlebíky ..ale obľuila som si tie z lidlu, modre. ja byvam na dedine a v dome čiže zelenina a ovocie, neobmedzený pristup, ale tiež nie je dobre jesť ovocie na večer, skor si daj , keď už , tak uhorku :) a nejem po 5 . aaa ešte veeeeeeeeeľa ČISTEJ nesytenej vody. 4L. čo mne zatial nejde..Chceš sa pridať?

Marsmeloun

myslím si mimi .... že ak budes takto rozmyslať nikdy neschudnes ... teda možno ano .. ale len na kratky cas .... a este si k tomu aj pokazíš zdravie .. máš 18 rokov a xchces sa pchať liekmi ...namiesto toho aby si sa prestala pchať chipsami ???ved ty nie si chorá .. len si pažravá a lenivá ... ty podla mna nechces schudnuť ....lebo kebyže chces tak si po prvé nastuduješ informácie a po druhé a hlavné sa snažíš hlavne niečo zmeniť !!!! a hlavnesa snaž schudnuť natrvalo ... nie len na chvílku a zas skončiť tam kde si teraz plus este s pár kilami navyše ako bonus ... takže pravidelná strava (každe 3 hodiny )okolo 6000 KJ , pitný režim , množstvo zeleniny , pohyb, dostatok spánku , relax, dávka pevnej vole ..... a uvidíš, že to pojde :) je to ťažké ja viem ... zmeny bolia .... je jednoduchsie schrumať balík chipsov a hnevať sa na celý svet ... ako isť do fitka ... ale urcite tá zmena bude stáť za to ... drž sa :) takže čítať , studovať a praktizovať .... proste musíš zmeniť celkový životný štýl .... takže šup dotoho a hlavne žiadne diéty....dokážeš to :)

Dadula56

Mimi, nehnevaj sa, ale este si ani nezacala a uz vymyslas s liekmi na odovodnenie. Tie davali mojej babke, ale ked jej zlyhavali oblicky. Nehladaj kratke cesticky, lebo take pri chudnuti neexistuju. Prestan solit, nejedz chipsy, lebo ti skutocne tie ladviny budu zlyhavat a potom tie lieky dostanes. Skus nizsie zmienenu stranku, pripadne ine, je ich na internete milion. Alebo knihy o zdravej strave, tych je tiez dostatok.

mimi12312542

kedže nie som registrovana,nejde mi to tak budem mat aj ine nicky,ale vzdy buem pisat,že som to ja MIMI..takže dakujem vám za rady:)slakosti vobec nejem,nechutia mi sladke veci..ale práveze naopak slane,velmi vela solím..milujem chipse:) citim sa byt nafukla furt, pomahaju lieky na odvodnenie?alebo niečo?

Magy

mimi12312312 - mozno ta nepotesim, ale ak by si sa zacitala do inych tem na tomto fore s podobnou tematikou, ziskala nazory tych, co schudli (NATRVALO!) a zdravo, zistila by si tri zakladne veci:
1. ZIADNA DIETA, nech vyzera akokolvek zaujimavo, lakavo, moderne, genialne! Jedine POHYB a vela pohybu!!!
2. Uprava stravy. Vylucit sladkosti, rafinovany cukor, bielu muku, maximalne obmedzit vyprazene a tucne jedla (len preboha nenahradzaj normalne maslo tymi drbnutymi ochutenymi hydrogenovanymi margarinmi, ktore sa ako maslo len tvaria), jest vela zeleniny a ovocia (cerstve!), vlakniny, celozrnne veci.
4. Nesleduj vahu a nebazituj na kazdom kile! Zdrave chudnutie znamena NAJME odburat "mrtvu vahu", teda tie prebytocne tuky a nahradit ich svalstvom. najprv pojde vaha dole, potom moze mierne vzrast, svalstvo je na jednotku objemu tazsie ako tukove tkanivo. ale budes zdrava, silna, pruzna... o to ide, nie?
na nete je bmi kalkulacka, ak sa udrzis v zone NORMALNA VAHA, je fuk ci budes mat pri svojej vyske 59 alebo 64kg. stale budes v pohode.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Važim 90kg,chcem schudnut ako nato?rady,dakujem. - Fórum - ZDRAVIE.sk