Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podľa vás som čudná?

Príspevok v téme: Podľa vás som čudná?
sami333

Som dievča, mám dosť veľa kamarátov, veľa chodíme spolu vonku, bláznime sa atď. Len to, že ja nefajčím, nenadávam ,nepijem a hnusí sa mi olizovať sa s chlapcami..Napriek tomu, že moji kamaráti vo mne nastastie doveruju, velakrát majú kvoli moim vlastnostiam poznámky, ktoré ma rania, napr. chlapci sa urazia ked sa s nimi nechcem bozkávat a pusinkovat atd. nejde o to, aj tak by som nikdy nic nerobila co nechem, len dobre by bolo , keby som vedela ako sa takým poznámkam vyhnút..

Magy

sami333 - kto chce s vlkmi zit, musi s nimi vyt. ale v pripade cloveka, ktory je samozrejme inteligentnejsi ako ti vlci, je nutne tu inteligenciu pouzit.
asertivita sa tomu hovori. jasne, ale slusne odmietnut. nie je nutne siahodlho vysvetlovat, alebo sa nebodaj ospravedlnovat. do urcitej miery si kamaratov "vychovas". dovolia si k tebe len to, co im ty sama dovolis. blaznit, smiat, nahanat... fajn. ale ked by zacali byt dotieravi v takych intimnych veciach, treba im jasne dat najavo, kde su hranice.
taktiez s fajcenim a chlastom. mozes im kludne povedat, ze cigarety ani alkohol z nich starsich nespravia. a uz vobec nie mudrejsich. prave naopak.

Dadula56

Najdi si inych kamaratov, nechapem, naco su ti taketo individua. To idete von a tam pofajcievate, popijate a nahodne sa navzajom bozkavate?Sa ti cudujem, ze si este neutiekla z takej skupinky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.