Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemám žiadne sebavedomie

Príspevok v téme: Nemám žiadne sebavedomie
jsjs121211

Moj problém je že nemám žiadne sebavedomie...Spolužičky ma ohovárajú aká som škaredá a pod.Ked sa ich na rovinu spýtam či som hnusná tak mi poviedia:,,nie niesi hnusná, sú do teba chalalani(ja viem že niesu lebo som nastúpila ako nová žiačka a zatial žiadny chalan sa na mna ani nepozrel) takže ma klamú,chalani v triede si so mn robia srandu že vyzerám ako potkan atd.Spýtala som sa naj kamošky že či naozaj vyzerám tak zle a ona povedala:tak si hnusná ale ked budeš dospelá tak sa to možno zmení.Ked prídem ku niekomu na násvtevu tak mi povie že vyzerám pekne a že som pekne upravená.bol do mna zamilovaný chalan.No a problém je že nemám žiadne sebavedomie koli tomu si neverím :( :( nevietemi poradiť ako by sa dalo zvýšiť??

Lujza2

Môj život je zvláštny, Nevidím v ničom zmysel a na všetkom vidím len chyby. Neverím si v ničom. Dokonca ani v tom, že ráno sa stihnem upraviť, normálne naraňajkovať a stihnúť autobus. Naposledy čo som si verila bol prvý stupeň základnej školy. Teraz si neverím ani v tom, že sa niečo dokážem naučiť, že niečo v živote dokážem ako napr. skončiť úspešne strednú školu. Stále si len hovorím, že bude horšie. Nemám v živote cieľ nič. Nemám sa čoho chytiť. Nedokážem sa však ľutovať, lebo mám pocit, že sa všetko si môžem sama. Za všetko zlé. Som divná... Strácam samu seba. Trápia ma veci, ktoré by ma v mojom veku nemali ani v najmenšom zaťažovať. Bojím sa chodiť von, lebo neverím že budem pre svojich kamaratov dosť dobrá. Neverím, že môžem byť vôbec pre niekoho dosť dobrá... lebo (ja ani neviem čo) Moja psychika je totálne zlá a nemám šajnu čo mám s tým robiť. Pripadám si ako keby som nebola normálna... Ak niekto bol v mojej situácii alebo si to vie apsoň predstaviť tka mi prosím pomôžte, lebo ja to už nezvládam... Nedokážem si veriť :((

Magy

je dost tazke posudzovat problem, ktory nevidime a zaklada sa na tvojom vyzore. pomohli by nejake fotky (nie z obcianky alebo naaranzovane), proste take normalne, bezne, momentky.
takto mozeme len tipovat, hadat, vymyslat teorie a hypotezy. a vsetky budu nanic.

co sa tyka sebavedomia - to casto suvisi aj s tym, ci ho mas o co opriet alebo nie.

dajme tomu ze nie si bohvieako krasna, pripadne pritazliva. ale vynikala by si v nejakom sporte, aktivite, ktora ta bavi, dava ti zmysel zivota, naplna ta dusevne, fyzicky, vyplna volny cas... a kde si mozes povedat, ze to vsetkym tym neprajnikom s prehladom dokazes "natriet".
potom by si nemala problem ani so sebavedomim, ani s inymi trapeniami sa nad nezmyslami.
lenze ked (napr. okrem nemastneho-neslaneho vyzoru) nic nerobis, tak to je tazko. :(
a tiez by bolo vhodne co-to o sebe popisat. vek, vyska/vaha, prip. ine detaily o sebe.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemám žiadne sebavedomie - Fórum - ZDRAVIE.sk