Socialne stipendium

system

tak co si ja pametam jedno tlacivo by ti mala dat skola tam vyplnujes kktiny ako kolko vas doma je kto studuje, udaje svoje potom vztahy so spolubyvajicimi typu - jozko mrkvicka - otec, helena mrkvickova - mama, a pod. ci si studoval na inej VS, a pod. a k tomu papiere: danove priznanie za predchadzajuci rok, resp prijmy vsetkych clenov rodiny za predchadzajuci rok, aj svoje.zo SAD potvrdenie kolko km mas do skoly, nejake cestne vyhlasenie o neviem com, potom papier ze nikto nepoberal nemocenske davky alebo ak poberal tak tiez ze poberal a kolko :D tiez rodinne pridavky papier resp potvrdenie kolko beru vasi ... vsetko za predchadzajuci rok :D v skratke vsetko zdokladovat ohladom financii :P

aurora666

ale tak napr., co potrebujem ja aj brat, takze to bude spolocne, rocne zuctovanie preddavkov na dan alebo potvrdenie o zuctovanych a vyplatenych prijmoch za posudzovane osoby (rodicia, surodenci, manzel/ka, vlastne deti), potvrdenia pre danovy urad, ci si podaval alebo nepodaval danove priznanie, takisto za vsetky posudzovane osoby, zo soc,. poistovne nieco o nemocenskych davkach, takisto za vsetkych, potvrdenia o navsteve skoly od surodencov, u nas na skole este napr, cestne vyhlasenie o trvalom pobyte, potvrdenie zo zamestnania rodica, viac ma uz nenapadne...a samozrejme samotna ziadost

abo

... ja som tiez nechapal akym sposobom sa so mnou rozpravaju ... hladal som ale nejake konkretne informacie som nenasiel :/ tak, ak viete nieco hocico tak prosim pomozte :)

aurora666

to musela velmi "mila" pani povedat...kazda skola to ma inak...ja na soc. stipko potrebujem uplne ine veci ako brat napr., aj ziadost mame kazdy inu, skus dat nazov skoly, urcite to bude niekde na stranke, alebo sa skus starsich spoluziakov spytat

dobra vila

???
To je co za skola, co ti take povie? Tazko uverit, ze to povedali :-O.
Na stranke skoly to vsak napisane mat musis...alebo si hod web stranku hocijakej VS a najdes to tam :)