Aká bola najvačšia chyba vášho života?

0vecka

ja si nemyslim ze by som spravil nejaku tragicku chybu... myslim ze som spravil zopar chyb a mozno som aj ubllizil niektorym ludom co mi je velmi luto ale na druhu stranu si uvedomujem ze som sa z toho poucil :) a kebyze som nespravil to co som spravil tak by som asi spravil nieco obdobne neskor...

Aja02

lost, ja som si vybrala technickú školu a teraz ľutujem. My sme prvá trieda daného odboru a na nás všetko skúšajú ako na pokusných králikoch. Tri roky nás tam nikto dokopy nič nenaučil a teraz nám na praktickú maturitu dali témy resp. učivá, ktoré sme sa nikdy neučili a do apríla nemáme šancu naučiť sa to. To málo, čo viem som sa naučila sama a teraz rozmýšľam, čo bude po strednej, pretože v praxi som nepoužiteľná.

Hm, 8 ročný gympel? To je ešte horšie než moja škola. :-D

Aja02

Mojou najväčšou životnou chybou bol výber strednej školy. Ľutujem, že som premrhala štyri roky svojho života na škole, ktorá mi nič nedala. Moja chyba. :(

Sejla

arman ale chyba to bola aj tak - aj keď bola účelová a mala nás niečo naučiť - takže ju netreba ľutovať. Ide o to, že keby si sa v tej situácií ocitol znova, už by si konal inak

arman

Ziadna chyba neexistuje, kazda tu bola na poucenie. To, ze kvoli niektorych rozhodnutiam sa trpi, nieje dovod na lutost.
Najlepsie je zbavit sa lutosti celkom.

Vtedy, clovek odpovie, nelutujem nic. Vtedy je na dobrej ceste.

ka3na

moja najvacsia chyba bola asi to ze som verila istym ludom a neodstranila ich zo svojho zivota skor! usetrila by som si kopec slz a bolesti a tym nemam na mysli len byvalych

Maoam

kks, to co tu z tejto temy vcera nakoniec vzislo? aaaaaaaaaaaaa

Leela: suhlasim, toto je takisto jeden z mojich bodov, mala som odist ovela, ovela skor, usetrila by som si roky muk