Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aká bola najvačšia chyba vášho života?

Fero M.

Lost :-D:-D palec hore hhh

Najvacsia chyba v zivote? Asi to ze sme sa slepo prisposobili zivotu okolo nas. Konzumna spolocnost plna stresu ohovarania, intrig,hadok a podobne..

Leela333

Rozmýšľala som nad tým a hoci som spravila mnoho chýb, nič z toho by som nechcela vrátiť späť. Neviem, ale ja beriem chyby ako súčasť života, niečo čo nás posúva vpred, čo formuje našu osobnosť, vždy sa z toho dá odniesť poučenie. Napriek tomu sa ale snažím robiť také rozhodnutia, aby som ich neskôr nemusela ľutovať (predsa len niektoré chyby môžu mať fatálne následky).

Ale ak by som musela odpovedať, tak potom to je bývalý. Mala som ho nechať dávno a sama, našťastie to urobil za mňa, lebo ja som na to bola príliš slabá (čo je paradox, vzhľadom na to, aký bol). Ale aj tak som si z toho niečo odniesla, takže neberiem túto chybu tak tragicky.

lost

byvam vedla obchodu, ale ten nepovazujem za kvalitny a 70km je najblizsi obchod, ktory povazujem za pre mna vhodny, aby som to dal na spravnu mieru :D

ale ano, chcel by som dom a dvor a zahradu :) idealne dedinu, alebo fakt na hrane mesta..

ale je to teraz neriesitelne, z pochopitelnych dovodov :D

ale to som zvedavy, ako dlho tu budem v bytovke trcat, i ked ak by som zobral nejaky lacny dom niekde na strede slovenska, tak by to mozno vyslo narovnako a dalo by sa :) lenze co s pracou potom.. docasne neriesitelne :)

lavicka

Magy, ja by som takto nahodou celkom rada zila :) a lost, ten som si myslela ze byva kdesi na sidlisku hned vedla obchodu.

lavicka

no, ako poznam autickarov, ti by v nom pomaly aj spavali :))a zas,pre niekoho zalozeneho materialne, to skutocne moze byt zmysel zivota. ale vacsinou su to take detinske sny a v starsom veku clovek pochopi ze chce hlavne klud a pohodu.

Magy

"ak chces, dosad si tam chlapika obrabajuceho policko kdesi na slovenskych lazoch, paliaceho palenku:)"

lavicka, neviem o kom pises, ci o sebe alebo o nom, ale lost uz takto zije. len nedavno tu kdesi pisal, ze zije 70km od najblizsieho obchodu! :))))

lost

ono ferrari nie je zle :)
ale tak cloveka to nebavi viac ako par minut za den :) pvych 5, maximalne 10 minut je OK.. potom je to nanic, streotyp, monotonnost..
resp. neviem, vo ferrari som este nesedel :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aká bola najvačšia chyba vášho života? - Fórum - ZDRAVIE.sk