Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aká bola najvačšia chyba vášho života?

lavicka

ano, ten pribeh je velmi dobry priklad, preto ma aj inspiroval :) ak chces, dosad si tam chlapika obrabajuceho policko kdesi na slovenskych lazoch, paliaceho palenku:)
a nemysli si ze ferrari si nekupuju aj mladsie rocniky, ak su ozaj tak hrabive na peniaze, tak sa snazia mat to ferrari do tridsiatky. 50 je neskoro.

lost

napr boja babka a dedo ziju na SK, bezna dedinka, bezny pozemok, bezny domcek (vlastno urukou postaveny, teda ich rukami a ich susedmi, ziadny zeriav ako dnes... na kluc, haha)
a maju zvierata (klasika, sliepky, morky, zajace, mavali aj prasiatka a kacice obcas), zeleninu a ovocie..

a su OK.. pri mory bola len babka jeden krat v zivote, na "ponuku ktora sa neodmieta" od jej vlastnej dcery. dedo nebol, nechyba mu to hovori.

Ci su stastni alebo nie, ja posudit neviem, ale vyzeraju tak, rozumeju si (su spolu myslim ze cca 40 rokov, mozno viac), susedske vztahy samozrejme stagnuju a aj budu, dobu nezmeni nikto len tak lahko, ale stale su OK.

Maju rodinu, uzsiu, sirsiu, znamych, chodia sa navstevovat.

Babka pracovala ako kvetinarka, potom upratovacka a dedo v nejakej drogerii najskor a potom "polieval" polia atd..

Kratky a dost explicitny opist ich zivota.. (a moja anonymita je v prdeli :D ) ale to je jedno.

Pointa je, ze nemali ferrari (nejaky trabant, potom malice tico), necestovali okolo sveta, prvy krat v zivote maju tu "LCD" tenku TV.. lebo sa im stara pokazila.. maju vlastnu studnu...

Ale myslim si, resp. ked som u nich na navsteve, a skombinujem tieto fakty hlavne SO SPOMIENKAMI, ze maju ovela kvalitnejsi a vdacnejsi zivot ako by si niekto mohol mysliet..

Teda zacinam mat pocit, ze prave tento zivotny styl je trefa do cierneho.. A nie mesto + tesco vedla mna resp ferrari v garzi, alebo jachty a cokolvek..

Proste takmer perpetum-mobile zitovny styl na dedine :)

lost

"chajdu na brehu mora"

my more nemame :P

jasne ze je stastnejsi ten druhy v takomto pripade, lenze..

ferrari sa nekupuju za uspory, ale za zisk, rsp takto:

nekupuje sa v 20, ale v 50+ ked uz clovek ma aj tak blizko ku smrti a nema co s usporami..

ale vzdy je tam podmienka, aby praca nezabila viac hodin za den, ako je pre stastie/nestastie nutne..

to mi pripomenulo ten pribeh, ze chodobny rybar vs milionar co mu radi ako zbohatnut a on ho zotrie s tym ze preco by to robil, ak on to uz vsetko ma :D

nezvaloval som to na rodinu, skor povzdychnutie, ze ak ma niekto iny sen, nech mu dovolia sa popalit :)

Magy

Sejla - tak šme še pobaveľi aj dneskaj... :DDDD
exceluje ako vcera v teme potrat - sloboda vs. pravo na zivot. skoro som chytil mrtvicu z neho :DDD

lavicka

rodina su takisto len ludia. clovek sam je strojcom svojho stastia, nemozes to zvalovat na rodiny.mysleli to dobre. a v globale je lepsie mat vs , nehovorim ze je to vyhodne pre kazdeho.

lavicka

lost, povedzme ze by som si myslela, ze budem stastna, ak budem mat Ferrari. a spravila by som pre to vsetko, obetovala pre to lasku, rodinu, zdravie, mozno aj cest a sebauctu. a kupila by som si to Ferrari, a bola stastna. chvilu. mesiac, dva. a potom zistim, ze je to sice fajn, ale ten pocit uz vyprchal a ostalo prazdno.
na druhej strane je clovek, co ma len svoju chajdu na brehu mora, zivi sa len z predaja ryb, nema toho vela, ale ma vsetko co mu staci pre zivot, plus je s rodinou, a priatelmi.
kto ma toho viac?

lost

tak ale to nie je chyba LEN ich, ale aj RODINY, ze ich nemotivuje ku snom..

kolko krat aj tu na fore kazdy radi "zober VS, to je ISTOTA" ??

(resp VS versus praca/podnikanie, resp nieVS)

ked niekto napise " riskni to " tak ho zhodia ...

true story, hadaj na ktorej strane som bol :D

a ano - ja som tym presiel tiez, rodicia do mna doslova tlacili omacky ze chod na VS !! to ti pomoze !! ou jeee, pomoze, ano pomoze, pomoze maximalne tak v dodrbani si zivota..

isiel som tam, ale aj tak som to mal ako no2

ale nasiel som tam aspon "priatelov" cize bod uz neviem ktory z toho clanku.. cize nelutujem (aj ked to malo byt povodne negativne)

proste clovek musi aj z negativnej skusenosti vycucat co najviac pozitivneho..

a bude OK..

lavicka

OsoH sa pise :)
Farmari sa nemaju moc casu hrat s detmi, to si predstavujes pracu na statku velice jednoducho
k tomu ostatnemu...je toho privela, nechce sa mi:)
ano, pre splnenie snov treba nieco spravit, to mas pravdu
preco ludia neplnia svoje sny? lebo v ne neveria. vid nizsie prispevky Maoam a Sejly, ktore si uz zacinaju verit
preco neinvestuju ludia energiu do svojich snov? lebo > stereotypy. ludia, ktori chcu nieco ine ako okolie, su cudaci, blazni atd. ze, Magy. ide o to prekonat nielen sam seba, ale aj predsudky okolia a zazite predstavy ludi blizkych, rodiny, susedov a neviem koho este.
preto vacsina ludi zabuda na svoje sny, povazuje ich za blaznive, a vedie bezny, nalinajkovany zivot, aby boli normalni, aby nevytrcali z davu. a ked umieraju, uvedomia si, ze vlastne nezili, pretoze sa, sami seba sa, nerealizovali. zijeme nato, aby sme boli sami sebou v tom najkonkretnejsom zmysle. nie niekym inym, alebo vacsinou.

lost

beskyd

vidis, ty ma pokusas v bode c 2. pracovat pracovat pracovat :D

a ked poviem, ze som stastny ze vypisujem blbosti na forach, kto mi to vyvrati HUH? :P

:D

alebo potom pred smrtou si uvedomim nahle, ze to bol zabity cas? :D

preco potom, ak je kazyd pred smrtou taky chytrak nepovie ako na nevycerpatelny zdroj energie, alebo aspon cerviu dieru atd.. ?

thatfunnyblog.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.