Ako si urobiť radosť po rozchode?

Príspevok v téme: Ako si urobiť radosť po rozchode?
cilka14

Môj vzťah neskončil práve najkrajšie, dosť ma to bolí, snažím sa naňho nemyslieť a začať nový život bez neho ale je to ťazké. Čo urobí Vám radosť v takomto ťažkom období? Ja viem že klin sa klinom vybíja, ale ja to tak riešiť nechcem. Záujmy ma zrazu nebavia, snažím sa dokopať aspoň dokopať k cvičeniu ale to tiež nejde nikdy. Stále len sedím pri PC a rozmýšlam o ňom, ale ja už chcem zabudnúť ale ako? kamošky nemám. Rozmýšlala som o zmene vizáže, ale na to nemám financie...poradte hocičo čo by ma inšpirovalo. Poprípade aj nejaké poučné knižky ktoré by mi trošku pomohli vysporiadať sa s tým

Maoam

cilka14, kasli na toho kretena

behanie je inak super napad :-) + sa ti vyplavia endorfiny do tela, budes sa citit lepsie

ty nemozes za to, ze on robi co robi, je to jeho zodpovednost

bud rada, ze si sa ho zbavila

casom zistis aj sama, aka to bude ulava, najväcsou chybou by bolo zotrvavat v takom nestastnom vztahu

cilka14

nechcem byť taká, že sa na všetko vyhováram, ale do fitka by ma nikto nedostal :(. Ja rada cvičím doma, ale doma som skoro stále, tak uvažujem nad behaním, to dobre prevetrá hlavu a budem aspoň chvilku mimo domu.
Ja sa snažím nesdieť za pc, ale vždy ma to pritiahne. čo sa týka vlasov uvažujem nad keratínom, ten je drahší a bojím sa, že sa to nevydarí, ale strihať si vlasy nechcem, s nimi som veľmi spokojná.
Tvrdil, že to už nieje také ako kedysi ale že ma ešte stále ľubi. No jasné, že klamal. Najhoršie je, že viem, že sa stretáva s inými. Mali sme vo vzťahu problém, že na mňa nemal celé 2 roky skoro nikdy čas, jedine večer cez víkend. Teraz ale keď vidím, že celé dni vysedáva na pokeci, a mne nebol schopný odpísať za celý deň ani na jednu smsku tak mu mám chuť napísať a zistiť kde je pravda :(

kajka

och :(aj mna to asi čaká v čo najbližšej dobe ..myslím rozchod a takéto zúfalstvo ...

ja neviem,neviem ti poradiť,čo s tým ...(SAMA SA Už teraz trapim

object

Čo bolo príčinou rozchodu? V každom pripade si ten smútok treba prežiť, chce to čas, ale aj snažiť sa hľadieť vpred, nie dozadu. Rob si plány, rob veci ktore si predtým nerobila, čokoľvek na čo máš chuť, rozmaznavaj sa. Nesnaz sa o novy vzťah, kým sa nebudeš cítiť dobre.

Maoam

uprimne? prihlas sa do fitka, kup si permanentku

kadernik: tak na ostrihanie snad naskrabes par eur, nemusis si platit za farbenie a pod.

v drogerii su aj sminky pre nizky rozpocet (napr. od Essence), za par eur mas zakladne vybavenie a mozes sa pekne primalovat, ked budes mat chut

kamosky si najdes, staci zacat chodit von medzi ludi

sed doma co najmenej a hlavne co najmenej pred PC, ked mas depky a neotvaraj zakazdym mailovu schranku, kym si este v tejto faze

ked budes von, medzi ludmi a postupne pre seba budes robit par veci, zlepsi sa tvoj pocit voci sebe samej a lahsie to prekonas