Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Histaminova intolerancia - DAOS

Príspevok v téme: Histaminova intolerancia - DAOS
evix67

prosím o praktické rady a skúsenosti s týmto ochorením.
Mám hodnotu enzýmy Dao 7- spodná hranica je 40.Imunologička mi povedal, že ten Daosin mám brat len pred nejakým jedlom,vínom ovocím, ktoré mi sposobuje problémy.V lekárni mi povedali, že 2xdenne.neviem či tie prejavy opuchov okolo očí, flaky na predlaktiach a na krku tiež sposobuje aj farbenie vlasov...dakujem za odpoved

Alibaba1

Ja mám tiez alergiu , ale neviem načo ...u mna sa to prejavuje takími červenými flakmi na ramenách.A niekedy aj svrbením uší a celého chrbta. Vznikajú vačšinou po kúpeli.Užívala som nato cetirizin, len poslednú dobu mi je slaby..Budem musieť íst ku doktorke. Neviete čo nato ešte pomáha?

Gabika1964

mám histamínovú intoleranciu a diagnostikovali mi aj bezlepkovú diétu a alergiu na mliečnu bielkovinu a aj iné druhy potravín, užívam DAOSIN ale aj tak pri dodržaní diétnych podmienok raz za čas opuchnem svrbia ma oči a mám prejavy alergie a pritom neviem zistiť z ktorej potraviny lebo väščinou jem stále to isé /veľa toho nemám na výber/...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Histaminova intolerancia - DAOS - Fórum - ZDRAVIE.sk