Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prežieranie sa.....

Príspevok v téme: Prežieranie sa.....
araz

ako sa da v hlave zastavit?nie som vobec hladna,ale s prepacenim žeriem pomaly každu hodinu a najem sa tak,že sa nemožem ani nadychnut ako mi je tažko a ani sa mi nestaci ulavit a už idem jest zase.Skusam jest medzi jedlami nejake ovocie,zeleninu,ale mi to nestaci tak sa potom zase prežeriem...Dnes som zjedla obed polievku,svieckovu 3 knedle,po hodine dva chleby sa maslom a syrom,zachvilu som si vysmažila hranolky a nie je to ani hodina a urobila som si krupicu a teraz mi je tak zle a ťažko,ako sa toto prežierenie da zastaviť?skusala som x mililon krat jest male porcie viac krat denne,ale vydržím to 2-3 dni a potom sa poriadne najem....

arman

Magy, ohladne parazitov si zle informovany.
Nie kazdy parazit sposobuje podvyzivu, ta nastane iba pri tazsich parazitozach, a nikdy nie preto, ze ten parazit poje vsetko, a telu neostane nic.
Vzdy je to kvoli tomu, ze vstrebava urcity mineral alebo vitamin, ku ktoremu ma afinitu a dlhodobe posobenie nedostatku urciteho mineralu a prebytku inych, sposobi telu zdravotny problem, ktory sa moze prejavit (aj) podvyzivou. Telo funguje na pomeroch roznych vitamonov a mineralov, a ked sa jeden nevstrebava, rozladi to nejakym sposobom telo, a sposobi retazovo nemoznost dobre vyuzivat aj ine mineraly/vitaminy.

Parazity su pritomne aj v tucnych ludoch. Povedal by som, ze castejsie, nez v chudych. Tukove bunky telo totiz vytvara ako obranu proti toxinom, v ktorych tieto toxiny casto skladuje. Tuky totiz dokazu nasiaknut enormne mnozstvo toxinov.
A prave pri parazitozach je telo zaplavene velkym mnozstvom toxinov, a casto, ak moze, riesi to prave mnozenim tukovych buniek. Povedal by som, ze parazity ma viac tucnych ludi, nez tych, co nepriberaju.
Ked clovek je, a nepribera, je naopak castejsie zdravy a bez parazitov.
Inymi slovami... zdravy clovek s prezierania sa nepribera, udrzuje si nadalej optimalnu vahu. Ak pribera, a zacina byt tlsty, ma zdravotny problem... a casto je za tym prave parazitoza.

Maoam

ake mas parametre?

to musis mat uz strasne roztiahnuty zaludok

za normalnych okolnosti by sa clovek uz asi spontanne pozvracal, keby toto pojedol

m,mlk

to nedokážeš proste nejesť aspoň pár hodín? Asi sa potom veľmi nudíš, keď stále myslíš na jedlo. Zamestnaj sa niečím iným.

Magy

taketo kompulzivne prejedanie sa moze byt sposobene viacerymi faktormi - porucha metabolizmu, hormonalna nerovnovaha, crevny parazit (ak pri takomto krmeni sa zaroven nepriberas), taktiez moze byt aj dosledkom uzkosti, nejakeho stresu, prip. vysporiadavania sa s niecim v tvojom zivote, co inak nedokazes kompenzovat.
na to si tu napisala prilis malo o sebe.
doporucil by som navstevu psychologa, prip. obvodaka, ak mas podozrenie napr. na toho parazita.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prežieranie sa..... - Fórum - ZDRAVIE.sk