Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh

Príspevok v téme: Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh
Trblietka

Istym sposobom by som chcela varovat dievcata, ktore naletia zenatym zo zavezkami. aj ked v dnesnom svete je takato zena oznacovana bezrozmyslu ako zlatokopka, najdu sa aj tie ktorym islo o lasku nie o peniazky.

velmi som teraz smutna z muzov, povedzte je niekde taky muz, ktory nepije po veceroch v krcme, nefajci, nedroguje, nesedi na zadku. a hlavne ma v srdci nieco co mu kaze nepodviest ale radsej sa rozist?
muz ktory rad chodi do prirody, ma rad zvierata, ma rad slusny sposob zabavenia sa, ktory sa chce usadit, mat deti, a stastny trvacny vztah.
preco sme my zeny oznacovane za hlupe naivne husy ? ked vo vsetkych mediach je muz vykreslovany ako princ na bielom koni.

Joo

on mal spolocnu domacnost s tebou a dalsiu s manzelkou !! .... to musel byt iny bohatier ,financovat dve domacnosti v dnesnej dobe
mne tu nieco nesedi .. netrepes trosicku Trblietka :-?
to si mu tak doverovala ,ze sa jednoducho na par dni "stratil" a nasledne o par dni objavil ?

Molire

Ano existuju muzi ako hladas, ale vacsinou nie su pekny/ sympaticky , Prave vyzor peknym chlapom dovoluje podvadzat a ked maju velke sebavedomie tak je tam este vacsia sanca. Nehovorim ze neexistuje dokonaly chlap, vela krat som pocul dievcata hovorit ze ten ich je dokonaly :D
Bola to pravda, pokial o nom nevedeli viac.

Trblietka

nie tyzden, par dni.
a nie u mna ale u neho, v dome kde sme spolu zili.

winki: neviem ci si to zasluzi zrovna poklonu.
co presne ta natom udivuje ? nevola sa to dvojity zivot len tak preni za nic.

Joo

a on kde prespaval ... tyzden u teba a dalsi tyzden bol na "sluzobke" u manzelky, ci ako ?
pardon, ale necitala som vsetko :-/

Maoam

Trblietka, to ste ako fungovali? Bol prec akoze kvoli sluzobkam ci co? A tej jeho zene to nie je divne a ked pises s 'nimi', to ma asi aj deti? To je divne cele, fakt.

winki

No mna udivuje, že za ten celý čas si nezistila, že má dvojitý život. Buď si bola dokonale slepá, alebo on majster čo si zaslúži poklonu.