Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh

Príspevok v téme: Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh
Trblietka

Istym sposobom by som chcela varovat dievcata, ktore naletia zenatym zo zavezkami. aj ked v dnesnom svete je takato zena oznacovana bezrozmyslu ako zlatokopka, najdu sa aj tie ktorym islo o lasku nie o peniazky.

velmi som teraz smutna z muzov, povedzte je niekde taky muz, ktory nepije po veceroch v krcme, nefajci, nedroguje, nesedi na zadku. a hlavne ma v srdci nieco co mu kaze nepodviest ale radsej sa rozist?
muz ktory rad chodi do prirody, ma rad zvierata, ma rad slusny sposob zabavenia sa, ktory sa chce usadit, mat deti, a stastny trvacny vztah.
preco sme my zeny oznacovane za hlupe naivne husy ? ked vo vsetkych mediach je muz vykreslovany ako princ na bielom koni.

Trblietka

zeny chcu sex, ale nie len sex

a vtom je medzi nami ten krasny rozdiel ktory zeny robi zenami a muzmi, no .......

pan. d

to som nepochopila :D asi e uz neskoro.

idem hajat do toho zajtrajsieho krasneho oslobodzujuceho dna.

Maoam

pokus sa uz zo seba nerobit chuderku alebo obet, urobila si viac chyb, bola si velmi naivna, doverciva, zrejme ta aj dost rychlo dostal do postele

vsetko veci, ktore do buducnosti opakovat uz nemusis, ked nebudes chciet

je to len na tebe, co si z toho vezmes

ono je to tak, ze na vztah 'na urovni' musi clovek aj osobne najprv dorast, ako muz, tak aj zena

muz na urovni bude chciet k sebe adekvatnu partnerku, takze ak este mas deficity, na ktorych sa da zamakat, tak to urob a zvysis svoje sance na to, ze natrafis na seriozneho partnera

Trblietka

tak ja som jedna z tych ktore o tom nevedeli niekolko rokov.

zenaty chlap alebo chlap vseobecne tuziaci po sexe, sexe co najskor, dokaze zo seba vydolovat talent klamat, vyhovarat sa, protiargumentovat, zatlkat atd v neobmedzenych nekonecne hlbokych utrobach svojej podstaty, a ak ma navyse dar reci a profil manipulatora,
zena - vid ja - ani len netusi ze dotycny uz raz sluboval. (€ v jeho pripade pred samym bohom)
navyse zena sa nepozera muzovi na ruku pri zoznameni aby zistila aku ma pokozku.
ale hlada tam to male zlte ligotave.

hladala som hladala ale nenasla

Vemeno

Trblietka,

pises , ze si mala vztah so zenatym a islo ti o lasku. Nikde nepises , ze by hovoril, ze je slobodny. Pravdupovediac, nepoznam zenu, ktora by v kratkej dobe nezistila ci je muz zenaty, alebo slobodny.