Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh

Príspevok v téme: Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh
Trblietka

Istym sposobom by som chcela varovat dievcata, ktore naletia zenatym zo zavezkami. aj ked v dnesnom svete je takato zena oznacovana bezrozmyslu ako zlatokopka, najdu sa aj tie ktorym islo o lasku nie o peniazky.

velmi som teraz smutna z muzov, povedzte je niekde taky muz, ktory nepije po veceroch v krcme, nefajci, nedroguje, nesedi na zadku. a hlavne ma v srdci nieco co mu kaze nepodviest ale radsej sa rozist?
muz ktory rad chodi do prirody, ma rad zvierata, ma rad slusny sposob zabavenia sa, ktory sa chce usadit, mat deti, a stastny trvacny vztah.
preco sme my zeny oznacovane za hlupe naivne husy ? ked vo vsetkych mediach je muz vykreslovany ako princ na bielom koni.

Sejla

teda všetky moje vzťahy skončili kvôli niečomu inému, aj keď mi ich každý závidel. No čo už... ideálny chlap nie je zárukou ideálneho vzťahu na celý život.

Sejla

ja som nikdy o takého hajzla ani nezakopla a fakt nechápem, prečo s tým majú skoro všetky ženy problém. Radšej ostať slobodná, ako s hajzlom pod mojou strechou:)

youki

trblietka: ja oosbne poznam hlavne takych ako pises a to som viac-menej bratislavcan. A nik z nich nema vztah.
Ked nechces alkoholika, nehladaj v krcme/na diskotekach. Ked chces niekoho so zalubou o prirodu, chod do prirody. Je to lahke, len treba zacat trosku rozmyslat.
Inak rovnaky nazor mam ja na zeny ako ty na muzov, zeny sa podla mna musia najskor riadne popalit, aby zacali vyberat podla rozumu (ale mozno su aj vynimky)

Magy

Georginka, nemyslim si a nehovorim o sebe nic viac, nez co som schopny aj kedykolvek dokazat cinmi. nie som prehnane skromny, ale ani nafukany alebo namysleny. iba poznam svoju realnu hodnotu.
a dovolim si tvrdit, ze v porovnani s alkoholikmi, nasilnikmi, gamblermi alebo debilmi s tulenou nemocou a dalsimi magormi, do ktorych su baby casto uplne zblaznene, vyhra som.

Georginka

Vsak ja eni netvrdim, ze ta to ma trapit. Alebo mas pocit, ze nieco take ocakavam? Napisala som to preto, aby si si nemyslel, ze si az taka vyhra, co asi nebudes, ked ta ziadna nechce. To je vsetko, maj sa.

Georginka

Magy, bez urazky, ale na zaklade tvojich prispevkov by som ta nechcela, ani keby si mi venoval Novy Zeland ako svadobny dar... A ver tomu, ze \"zli chlapci\" ma nikdy nepritahovali, prave naopak, ani netrpim ziadnym osetrovatelskym syndromom a podobne.

Carie

So zenacmi je lepsie si nezacinat. Jak by sa tebe lubilo, kebyze si vydata a nejaka ti chrape s muzom. Aj ked musim povedat, ze nie vzdy je to vina tych zien - mileniek. Muzi vedia byt velmi prefikani a klamari. Kamoska chodila dva roky s chlapom a nevedela, ze je zenaty. Spoznala dokonca aj jeho rodinu a nikto jej to nepovedal! On mal zenu a dve deti v cechach, nezil s nimi. Ale vzdy jeden vikend do mesiaca chodil za detmi a mozno i za zenou do Ciech. Iste, bolo jej to podozrive, aj mu preto robila sceny, ale ze tam ma zenu a dve deti ju nenapadlo. On tvrdil, ze nakolko tam kedysi robil ma tam vela kamosov a chodi ich navstevovat. Ju samozrejme nikdy nevzal. Po dvoch rokoch jej to sam povedal. Ona s nim bola asi este pol roka, ale nakolko sa ani nechcel rozviest, ani nechcel mat nikdy ziadne dalsie deti, tak to s nim nakoniec ukoncila.