Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je potrebné ísť na úrad práce?

huuu

jaj, som to necital poriadne -nie na urad prace, ale na Socialne. A este cosi, ak to nedonesies, dojdete o pridavky, ale aj zdravotne poistenie za teba nebude platit stat, ale TY

ewelin28

bez ohľadu nato, kedy si mal zápis, im musíš potvrdenie odniesť, aby tvoji rodičia dostávali na teba rodinné prídavky :) poprípade náhradné výživné, dávky v hmotne núdzi a pod.

monika1991

25.septembra ti začína škola alebo od 25.septembra si zapísaný/á na VŠ???študentom/tkou strednej školy si bol/a do 31.augusta 2012, ak si zapísaný/á na VS od 1.septembra tak nemusíš,ale ak si zapísaný od 25.septembra,napr.že si bol/a prijatý/á v druhom kole a zápis bol až 25.septembra a teda študom VS sa stávaš až 25.septembra,neskôr by si mal/a problém,pretože za tým 25 dní ti nik neplatil zdravotnú a neskôr by to mohla od teba zdravotná výmahat..vieš ako to je :,,neznalosť zákona neospravedlňuje,,

0vecka

ja som tiez nic nenosil... pride mi to ako blbost kedze by kazdy maturant musel ist ak nema pracu... a to by zbytocne zahltilo urady

mamička-

chcem sa opýtať - mám 2 ročnu dcerku a materskú 217 eur. mám možnosť nastupiť do nového zamestnania na plný uvazok s platom 570 eur...bude mi náležať materská aj naďalej ? či sa treba odhlásiť ? dcerku bude strážiť babička.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je potrebné ísť na úrad práce? - Fórum - ZDRAVIE.sk