Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fluór a jeho dopad na organizmus

Príspevok v téme: Fluór a jeho dopad na organizmus
Ingrid1

V poslednej dobe som sa dočítala pomerne dosť o nepriaznivých účinkoch Fluóru na ľudský organizmus.
Podľa mojich získaných informácií pôsobí ako silný karcinogén a neurotoxický jed,ktorý prispieva k znižovaniu IQ.
V krajinách s fluoridovanou vodou je percentu výskytu niektorých typov rakovín oveľa vyššie ako v krajinách , kde voda fluoridovaná nie je.
Chcem sa opýtať Vás ako odborníkov aký je skutočný dosah fluóru v pitnej vode a zubnej paste na ľudský organizmus. Odporúčate piť vodu z vodovodu alebo je správnejšie ju nahradiť kúpenou vodou?
Ďakujem

RNG

Vdaka za informaciu. Ja zijem ale v USA, takze pre mna by to bolo asi pridrahe dovazat. Naviac si uz vyse 30, rokov sam destilujem dostatok pre seba a svoju rodinu.
Inac aj tu je dostat destilovana voda bezne v supermarketoch, ludia ju pouzivaju napr na vyrobu detskych prikrmov uz velmi davno.
Ja ju mam ale cerstvejsiu a zarucene cistejsiu, lebo nestoji v plastikovych flasiach dlhe mesiace. Plastiky totiz aj ked malo, ale uvolnuju plasticizery do vody, co je nezelatelne zamorenie, casto vykolajujuce hormonalne hladiny.

RNG

Ospravedlnujem sa za preklepy, dnes mam akesi drevenne prsty, "prihrube" takze klepnem dve pismena naraz a ponahlal som sa, takze som to nedostatocne korigoval.

RNG

Len volny flour je jedovaty, viazany nie je. Ale telo menam velku protrebu fluoru a fluoridovanie vody volnym fluorom a chlorom je pre telo skodlive.
Halogeny ako fluor, chlor a brom vytlacaju z tela potrebny jod, takze nam znacne skodia vo volnom stave.
Ja pijem uz vyse 30 rokov destilovanu vodu a nepouzivam fluotrovane zubne pasty. Dovod pre sdestilaciu je , ze dnes je spodna voda zamorena vyse 55 000 organickymi patentovanymi zluceninami(patentovane=umele a teda spravidla skodlive zamorenia), z coho vodarne sleduju mozno 20-30 roznych a aj to povacsine len "sleduju" ale nie su schppni beznymi pieskovymi filtrami odstanit.
Tak sa obvykle prisposobuju normy....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fluór a jeho dopad na organizmus - Fórum - ZDRAVIE.sk