Priatelovi sa pacia velmi stihle zeny

Maoam

doubledog a zazila som muza, ktory uz ma svoj vek (50+), za partnerky si vyberal vysoke, chude laty, prsia max. jednotky ak vobec, kratkovlase vystrihane, jak chalani, skor nepekne ako pekne do tvare

a v skutocnosti slintal po 18+, nizsich (tak do 166cm), stihlunkych babach, s vyzorom dievcatka, babikovska tvar, krehka postava, dlhsie vlasky, aspon po plecia, kludne aj brunetka..

TIE ho sexualne vzrusovali a presne taku chcel...

preco si vyberal do vztahu vyssie uvedeny typ? a samozrejme cca. v jeho vekovej kategorii, ok, mozno do 10r mladsie

winki

Moj raz povedal: "Však vieš blondínka, kto by sa na ňu nenamotal".
Jedno šťastie, že som si už predtým svojím závistlivým blondíkovským obdobím prešla :D

Maoam

ja ked som videla jeho exky, nechapala som, ako sa so mnou mohol dat dokopy :D, uuuuplne ine typy, ale uplne, jedina spolocna crta bola tak, ez boli vsetky zltovlase blondiny a modrooke a väcsina bola aj velmi vysokych, nad 174cm

no...a ja :DD, 165cm/54kg, krpec, sice tmavyblond ale skor do svetlohneda, zeleno-sede oci, pehy :DDD

ale nie a nie sa ho zbavit ;-)

škoricová

doubledog neveríš, ale je to tak :)
Môj mi ešte na začiatku povedal, že sa mu páčia dlhé čierne rovné vlasy.
Ja mám pritom blond a kučeravé.
Ale pochopil, že mne je to fuk, že si nebudem kaziť vlasy farbami len kvôli jeho chúťkam :)

doubledog

zaujimalo by ma, ako vlastne vznikne takyto problem?
kedze neverim, ze naozaj existuje nejaky chlap, ktory svojej babe povie, ze sa mu pacia zeny ineho typu ako je ona
tak to musi byt vyplod toho organu, co maju niektore zeny namiesto mozgu

Maoam

moj sa raz pozeral istu dobu vkuse po peroxidovych blondinkach

zacala som sa kukat intenzivne ja po stihlejsich a vymakanejsich a bud mladsich alebo dost starsich od neho a hned zmenil smer svojho pohladu v moj...ze po kom kukam a ten pohlad stal za to, bol na hranici sialenstva :DDDDDD

winki

Ale keď chceš tak schudni a ja si typnem ako dlho potrvá, kým ťa začne trápiť to, že priateľovi sa páčia baby s iným zadkom ako máš ty, alebo niečo podobné :D