Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oznamko bývalej v peňaženke

Príspevok v téme: Oznamko bývalej v peňaženke
vytocena

Zazila som trosku sok. Priatelovi sa nehrabem vo veciach, ale priznal sa mi len tak medzi recou, ze ma jeho byvalej oznamko v penazenke.
No neviem, ako vy, ale mna to dost zarazilo. Nerozisli sa v dobrom, dost mu ublizila, ale on sa zaprisahal, ze s nou uz v zivote neprehovori a nemoze ju ani citit, ale nechal si to oznamko proste ako spomienku. Ze ostatne fotky a veci zahodil, len toto si nechal. Mna to vsak uplne dostalo, nakolko ja som napr. s byvalim zostala zadobre a aj tak som zrusila vsetky jeho veci a vymazala aj fotky (dost mi ublizil, ale odpustila som casom...). A tiez som mu povedala, ze si neviem predstavit, ze by som mala fotku byvaleho rovno vedla jeho fotky v penazenke. Ze proste v penazenke mam foto ludi, na ktorych mi zalezi a nie byvalych frajerov ! On povedal, ze tam nema fotku, ze to je len oznamko a nech neprekrucam (ale je tam fotka na tom oznamku !!) . Ja som mu povedala, ze takéto spomienky si nechavam v hlave, nie v penazenke, ale aj tak sme sa nezhodli. On nechape, ze ma to tak rozhodilo a ja nechapem, jak to tam moze mat. Ako by ste reagovali vy ? Prehánam ja ? Mne sa to normalne nezda...

predovsetkym

precitala som si len tvoj zakladajuci prispevok, takze neviem ako to bolo dalej, ale vychadza mi z toho jedno: nie ze sa ti sam priznal, ze ma to oznamko v penazenke, ale ty si mu to tam nasla. ja som 6 rokov vydata, predtym sme tri roky spolu zili, ale neviem si predstavit, ze by som mojmu manzelovi chodila do jeho intimnych veci,pokym by mi vyslovene nekazal: vyber mi z penazenky peniaze... to porekadlo doveruj ale preveruj je sice pekne, ale plati aj to, co nechces aby robili tebe, nerob ani ty inym. ani ja by som nebola nadsena,keby sa mi niekto hrabal v mojich kabelkach, skriniach, penazenkach, suflikoch...
respektujme intimitu. ma to viacero vyhod: nielenze davame slobodu nasim blizkym, ale zaroven sa nedozvieme to, co sa dozvediet nemame. to nie je strkanie hlavy do piesku, je to len zachovanie prava kazdeho cloveka mat nejake svoje sukromie. ak to niekto zneuzije, je to jeho hanba, ale preco by sme mali fungovat ako stihacky? tym si kazdy partnera moze akurat tak odplasit.
aj moj muz ma kolegov, ktorym zeny vsetko prekutraju, vsetko sleduju. ti chlapi sa citia ako v trestaneckom tabore pod kontrolou bachara. co je to za zivot? da sa potom cudovat, ze sa chlap sprava niekedy ako odtrhnuty z retaze?
mne moj nebohy otec vzdy hovorieval: dievca, chlap s tebou musi zit dobrovolne, nie nasilu. lebo len tak pri tebe aj rad ostane.

Mrska Silvuska

...podla mna to tiez nie je "kóšer"....ak by bol vyrovnany so vsetkym, co bolo s ex (dobré aj zlé), ani by okom nezmurkol v jej pritomnosti, bola by mu ukradnuta...a oznamko v penazenke? no, mozno zabudol, a mozno nie...casom zistis...

Magy

Vebe - ak parafrazujem tvoju vetu:

Zamysli sa nad sebou, precitaj este raz co jahodka napisala a ty si tak trochu hystericky nepochopila, usetris si do buducnosti vela zbytocnych strapneni.
zjavne si ten text od vytocenej/jahodky necitala poriadne, inak by si nenapisala taky kolosalny blud, ze sa mu hrabala v penazenke. precitaj si to este raz a poriadne a potom na niekoho utoc.

vocaap - nech citam ako citam, kde prosim ta jahodka pise, ze ten jej udajne "v jej spoločnosti odchádza". odkial si toto vytiahla?? asi som slepy ci co...

Allenkaaaaaa

Tebe sa to nezda normalne? Tak to iste som si pomyslela, po precitani tvojho problemu. Laska nie je o vlastneni...Ty nemozes priatelovi urcovat, co by malo byt prenho vhodne aby nosil v penazenke. Ano, svoj nazor mu povedat mozes, ale nie si vynutit, aby to odtial dal prec! Je nesvojpravny? Normalne sa v klude o tom porozpravajte. Kedze nechape tvoje rozhorcenie, vysvetli mu to. Vysvetli mu, ze sa zrejme bojis, ze k byvalej este cosi citi (alebo co ja viem aky je tvoj pravy dovod). Hlavne vsetko s kludom! Najhorsia je hysterka, ktora si narokuje nielen na chlapa ako cloveka, ale este aj na jeho myslienky a skutky...des

vocaap

sooory dievča, ja disksiu nižšie ani nemôžem čítať. Očividne ste mladý a veľmi veľa vecam si si vo vzťhoch neprešla ale aj slepy a hluchy by ti povedal, že niečo nie je v poriadku. Keď nejakeho človeka nanavidiš tak ako on udajne svoju ex, tak tu fotky by vyhodil - cele to oznamko.
To že tam ma to oznamko, svedči len o tom, že buď ju veľmi ľúbil, alebo sa nevie odpútať od minulosti a tým že jej neodpustil podvedome sa ani nikdy neodpúta.
No a mne by prišlo podozrivé, že v jej spoločnosti odchádza - nemajú tak poza tvoj chrbát náhodu niečo? chlapi sú neskutočný herci! tak aby sa pred tebou náhodou v jej prítomnosti nepošmykol.
Ale to nič, teraz to ber na ľahkú váhu, si mladá predpokladám a popáliť sa v mladosti na vzťahu je dobrá vec. V budúcnosti nebudeš naivná a budeš viac pripravená.
100%ntne nie si prvoradá, lebo keby si bola ani by sa ťa nepýtal, či si tú fotku nechať má alebo nie.
Inak je záhada že 98% mužov má ten istý problém - "zabudnú" si kade tade fotky a videá ex frajeriek. EX má byť vždy v novom vzťahu "mŕtva"!

vebe

Pre boha, co to ty riesis. Co sa vobec hrabes v jeho penazenke? Nepride ti to cudne> Kazdy sa nejako vysporiadvame s minulostou, tak to nechaj na neho. Trochu robis taky dojem, ze chces mat pod kontrolou co ma v penazenke, co ma pod penazenkou, co si ma nysliet, ako si to ma mysliet a podobne. Zamysli sa nad sebou, precitaj si este raz co si tak trochu hystericky napisala, usetris si do buducnosti vela zbytocnych sklamani. Ked vztah funguje a ine nie je podozrive, tak jeho penazenku proste neries.

marek183

Ak nosi takto jej fotku plus ten nepokoj v jej pritomnosti, urcite s tym nie je plne vysporiadany, to ale neznamena, ze by s nou chcel nieco mat. Pre svoje dobro, by s tym nemal vnutornej bojovat, prijat to a hlavne nestazovat si to fotkou, ktoru ma denno-denne na ociach.

Carie

Sharon85: to je dobre, ten si rovno zalozil zbierku a pri kazdom plateni sa pozeral co vsetko mu uz preslo medzi prstami... teda keby len medzi tymi :-) Ako znie to mozno blbo, ale raz tu zbierku rozsiris aj ty...

jahodka123

Leela333 - on na nu predo mnou nikdy nejak nekydal. On mi proste len povedal, čo urobila a vlastne až vtedy zistil, čo je to za falošného človeka. A nezvykneme sa baviť o bývalých, len niekedy na nich príde téma, pretože niekoľko rokov boli v našich životoch. Ja som bola s bývalým 4 roky, ublížil mi neskutočne, ale proste odpustila som, komunikujeme - nie často, ale komunikujeme, ale aj tak by som si do penaženky nedala jeho oznamko, aj ked sme mali aj pekné zážitky. Proste som už niekde inde, žijem svoj život, on svoj, nepotrebujem si ho pripomínať, lebo okrem pekných spomienok sa mi niekedy vybavia aj tie zlé. To nejde z hlavy vystrihnúť len tak... Preto neviem pochopiť, že on ju ta mma. Aj ked zapatrošenu niekde nazadu atd. Asi to bude ozaj len v tom, že ženy a muži uvažujú odlišne...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oznamko bývalej v peňaženke - Fórum - ZDRAVIE.sk