Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašne suché vlasy

Príspevok v téme: Strašne suché vlasy
moje vlasy s

ahojte

prosim viete mi poradit, aky stopovy prvok alebo co mi chyba, mam strasne suche vlasy, akokeby bez elastictiy...

vzdy som mala huste a krasne vlasy a v poslednom case je to hotova katastrofa :(

kupila som si vselijaku drahu kozmetiku, masky, spreje...vlasy si obcas zehlim, ale to je jedno, ci ich zehlim alebo nie, su ako SLAMA :( nemam ich polamanane na koncekoch, ale proste strasne obschnute

myslim si, ze mi chyba daky stopovy prvok, ajked nechty mam riadne pevne

dakujem za rady :)

zuzi74

o farbeni si sice nic nespominala, takze asi si zrejme nefarbis...z vitaminov je na vlasy vyborny zinok a samozrejme velmi zalezi aj na zivotosprave. Skus pouzivat aj zabaly z olejov, myslim take tie bio, nie kadejake kozmeticke za kopec penazi a skutek-utek. Ci uz arganovy, mandlovy, kokosovy...mozes votriet do vlhkych aj do vysusenych vlasov. Mne osobne lepsie zaberaju ako majoneza.

-Stanka-

Ja som si zničila vlasy radikálnym odfarbením, potom som ich zachránila maskou z majonézy - dala som si ju poriadne nahrubo, na to alobal a čiapku pletenú na noc, na druhý deň umyla pekne šampónom a do týždňa som to zopakovala ešte raz, no a po každom umytí vlasov som si striekala na vlasy nezmývateľný kondicionér a vlasy mám ozaj krásne - konečne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.