Zmena peňazí

lost

Podla mna sa zopar drobnych oplati nechat doma :)
Ak padne euro, aspon mate diverzifikaciu :D
napr ja chodim pre iste sluzby aj do ceska, kedze slovensko mi ich neponuka a tak mam nejake ceske mince.. netusim co s nimi :D ale tak diverzifikacia.. tak si ich necham, pre pripad ze tam pojdem znovu (a veru ze pojdem..)

Nicoolka73

beskid

presne ako ti vraveli, beru len papierové.

Jedine mince ktoré berie banka sú české.

ostatné len papierové

beskyd

a nahodou polske zlote a grose v minciach mi dakde nezamenia za eura?:P lebo co som bol len tak namatkovo v troch bankach ma zrusili ze beru len papierove a fest mam tych minci vela.. hoci zvazujem ze sa do polska v oktobri vratim ale aj tak.. vdaka:)

nnn

ahoj .. kľudne môžeš ísť do banky a tam ti to zamenia. Stačí ti len občiansky. V tatraban. ti to zamenia .. a poplatok je 2 % zo sumy to máš 0,20 centov. Myslím že sa to dá.

Alebo ak sa chceš vyhnúť tým 0,20 centom tak jeden den vlož 100 kusov mincí druhý den tak isto tretí tak isto ... to máš bez poplatku ....

a lost ak máš 20 eurovky a nechceš si ísť s nimi kupiť auto.. tak jednoducho si tie 20 eurovky vlož na učet máš to zadarmo a potom si ich vytiahni z bankomatu ;) alebo na pobočke.

lost

no vo vub sa mi strasne paci toto
‑2,28 EUR Poplatky za platby nad rámec konta

:D

asi si ten ucet zatvorim.. ved uvidime co mi ponuknu ked pridem "Dobry den, chcel by som zatvorit u Vas ucet."