Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stužková

pipiDP

Na Marushu som úplne zabudla. Mt sme mali brutálny playlist, nechápem prečo tam baby tak chceli to Repete. Tak mi bolo ľúto ked som počula aké to bolo na niektorých iných stuzkovych kde bola muzika podľa môjho vkusu. Boli sme v mensine, čo uz , asi tak traja proti 27 :)

wreck

btw gymnazium ladislava novomeskeho bratislava.

stredna skola sa vraj nemoze nazyvat 'alma mater', ale ak by tu boli nejaki 'alumni'... tak by ma to potesilo. :)

wreck

pipiDP, ja nie som diskotekovy typ, takze som sa najskor asi vytratil hned ako sa dalo. ale domov som prisiel az nejako nad ranom, takze ktovie co som tam vlastne robil. ale ja som bol vzdy slusny zakriknuty chlapcek, nejake mocne besnenie to isto nebolo.

vtedy ficali beastie boys, cypress hill, a samozrejme rave a techno - scooter, marusha, westbam, sash, culture beat, capella... :)

ale na konkretny playlist si naozaj nespominam.

ajajaja

take reci som pocuvala aj ja, no neviem o ake podakovanie rodicom konkretne ide, akurat tak stencenie penazenky o par tisic korun(vtedajsich) .profesori velmi radi chodia na stuzkove, je to pre nich taka tradicia kazdu jesen, vybocenie zo stereotypu, zabava ,jedlo zadarmo :D aj u nas dopadla stuzkova vyborne, len o nejake stretavanie sa medzi sebou aspon cez prazdniny nema nik z triedy zaujem...

raz za zivot je vela veci.

8Sandra8

Ďakujem Vám, premýšľam že asi predsa len pôjdem, keď je to raz za život. A je to aj poďakovanie rodičom ako nám všetci profesori svorne hovoria :D :)

wreck

8Sandra8, tiez sme neboli ktovieaky utuzeny kolektiv, ale dopadlo to vyborne. divactvo sa bavilo, spoluziacky boli na pomilovanie skoro vsetky. bol to velmi fajn vecer a rad na to spominam. hoci sme boli rozskupinkovani, dokazali sme postavit dobry program. kazdy niecim prispel a ohlasy boli dobre, az vyborne.

dokonca sme tam dotrepali moj velky pocitac aj s monitorom, lebo sme mali hovorenu scenku, do ktorej som mal pustat zvuky. vtedy mi este aj dialkove otvaranie kufra na kare fungovalo. jaaaaj zlate casy to boli, aj ked s5 by som ich nechcel. :)

bolo to niekedy v roku 1997, asi koncom '96. rad na to spominam.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.