Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tumor kosti?

Príspevok v téme: Tumor kosti?
petra11

PRosim o radu. Asi pred mesiacom som pri behu pocitila velmi silnu bolest v clenku, az mi prislo zle, po tomto som citila stale silnu bolest vonkajsej strany clenku, opuch, krivala som...nebla som u doktora nakolko som bola v zahranici a nedalo sa...postupne sa mi stav polepsil, sice ma stale mierne boli clenok, ale len obcas pri dostupeni, inak nie, opuch mam len mierny nad clenkom z vonkajsej strany, po navrate domov som navstivila doktora, ktory mi povedal, ze pred mesiacom som utrpela zlomeninu clenku a uz sa mi to zrasta, takze mi to dal len do obvezu...avsak poslal ma este na CT s tym,ze sa jedna o zlomeninu ale ze sa neda jednoznacne vyjadrit tumor - napisane v popise diagnozy....bojim sa velmi, nema s tym niekto podobnu skusenost?

llek

Nikto z nas ti nemoze povedat ci ide len o zlomeninu alebo aj nieco ine. Tvoj doktor postupoval dobre, ze chcel mat istotu a dal ti urobit CT. Podla mna sa mu nezda, ze by ta zataz pri ktorej vznikla zlomenina v tvojom veku bola nejaka extremna, ze by mala sposobit zlomeninu. Az to CT ukaze ci ide len o zlomeninu, musis pockat. Napisal to tam preto, aby radiolog vedel co od neho chce a na co sa ma zamerat, lebo pri beznych zlomeninach vacsinou CT nie je potrebne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tumor kosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk