Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco to tak je?

Príspevok v téme: Preco to tak je?
hviezda01

vcera mi volala mama z otcovho telefonu,otec mi nezvykne volat,hned,ako som videla,ze mi vola on,som sa zlakla,ze sa nieco stalo s mamou,v skole,ked vidim,ze ide ku mne ucitelka mojho syna,tak mam zly pocit,ze ide za mnou so staznostou na neho,kolegyna chcela prist na kavu,ale nemohla,nakolko sme isli prec,potom sa mi nehlasila,hned mi preblislo hlavou,ci sa nahodou nenahnevala,ze nemohla prist,ked mi volala mamicka jedneho so spoluziakov mojho syna,tak som sa zlakla,ze syn nieco vyviedola ona sa chce stazovat...preco to tak je?..preco hned myslim na to horsie?..uz ,mi aj manzel za to vynadal,ze preco musim mysliet hned na nieco zle,preco by sa malo vzdy nieco stat..som vadna,alebo preco vzdy myslim na to horsie?..a to som si myslela,ze som optimistka..

slnecnica

Podľa mňa to máš podvedome zo všetkých negatívnych sprav, ktorými nás kŕmia media.
Moja svokra je čistá panika a negativita, nevidi nič pozitívne-celý deň jej beží ta3 a večer správy na každom programe

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco to tak je? - Fórum - ZDRAVIE.sk